Mirena - kdy sex?

39
17.9.11 14:44

Mirena -kdy sex?

Holky, můžu se zeptat, kdy po aplikaci jste měly sex, popř. jestli jste měly nějaké problémy? Žádné bolesti nebo špinění mě netrápí. Děkuji mockrát.-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

30421
17.9.11 14:48

ahojky, mi dr řekl, že mám 24h počkat a pak že můžem :-) a týden po jsme na to vlítli :mrgreen: a v poho :-) chlop to cítil asi 3 týdny a pak jak se to usadilo úplně tak od té doby nic :-) a mám ji od února

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4737
17.9.11 15:44

Holky a jak to zavádějí? Je to hodně nepříjemné?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
17.9.11 16:06

V ordinaci na zavádění jsem strávila cca 10 min. i s poučením od dr. Zavádění probíhalo tak, že mě dr. potřel desinfekcí, trošku to štípalo. Pak povytáhl čípek, to bylo nepříjemné, potom vložil tělísko, to jsem vnímala jakoby píchnutí injekcí -krátké ale intenzivní. Oblékla jsem se a ještě následoval ultrazvuk pro kontrolu, jestli je to dobře usazené. Dr. si pochvaloval, jak to hladce proběhlo (a to čekal komplikace, protože jsem měla dva císaře, takže krátký čípek). Takže fakt blbý byl ten jeden okamžik, takové jakoby bodnutí v břiše. Celý den jsem potom měla jakoby menstruační bolesti, druhý den jsem si ještě občas vzpomněla, když mě něco trošku píchlo v podbřišku. Špinila jsem 2 dny. Celkem to zatím hodnotím kladně, v úterý to bude týden, tak to prubnu s manžílkem:-) Takže za mě dobré, podle mě lepší než posílat každý den tabletku do žaludku. Ale zatím jsem ještě asi moc čerstvá na nějaké větší hodnocení:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
598
17.9.11 17:17

my jsme „toto“ hnedka ten večer po zavedení, doktor říkal, že můžeme hned.. Já jsem si ji nechala teda po 3 měsících vyndat, ale to je zas jinej příběh :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mobina
17.9.11 18:53

Na nějaké omezení, co se sexu týče, si nevzpomínám :think: ale ten den na to nálada fakt nebyla. Trochu víc jsem krvácela a měla jsem MS bolesti. Další den už v pohodě. Zavádění vyloženě nebolelo. Spíš to bylo nepříjemné, ale během chvilky hotovo. Přirovnala bych to k silnějším MS bolestem nebo slabším kotrakcím :mrgreen:
Jinak spokojenost veliká :palec: . Mám jí rok.

• Nahlásit
  • Citovat
30421
17.9.11 20:29

Tak mě zavádění nebolelo, trochu štípla desinfekce a nepříjemné bylo to chycení čípku, ale nebolelo to. A pak to samotné zavádění bolelo tak jako u MS, ale nic co by se nedalo vydržet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9649
8.10.11 14:10
werryjane píše:
my jsme „toto“ hnedka ten večer po zavedení, doktor říkal, že můžeme hned.. Já jsem si ji nechala teda po 3 měsících vyndat, ale to je zas jinej příběh :)

Muzu se prosim zeptat, proc jsi se rozhodla pro vytahnuti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama