Pesar - zkušenosti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.9.11 13:02

Pesar

Ze zdravotních důvodů nemohu brát antikoncepci hormonální tělísko my nešlo zavést.Používáme kondom ale už je to nuda napadl mě Pesar máte někdo sním zkušenosti popř.poradily by jste mi jinou ochranu.Moc díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8257
16.9.11 13:06

Pesar jedině s kombinací protispermicidního gelu…jinak bych tomu nevěřila.
Nemůžeš vůbec hormony? Tyčinka do podpaří nebo injekce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.11 13:18

Léčila jsem se na špatnou srážlivost krve, teď jsem už jen hlídaná ale pilulky nesmim brát.Mirena mi nešla vůbec zavést, tak mě právě napadl Pesar.

• Citovat
  • Nahlásit
Taz
630
16.9.11 17:04

Mohla bys čistě gestagenní antikoncepci - tyčinku pod kůži nebo tabletky, co se smí při kojení… Jsou to ty hormony jako v Mireně :wink: Možná i injekce, to si ale nejsem jistá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24717
16.9.11 17:07

http://www.pesar.unas.cz/

Taky ho chci vyzkoušet, hormony už mě štvou. Ale osobní zkušenost ještě nemám… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
ZlataSlunecnice
17.9.11 00:37

FemCap

Koupila jsem si FemCap a spermicidní gel… používala jsem dle návodu i detailního videa, co bylo přiložené na cd… No a … otěhotněla jsem :lol: Takže stále řeším otázku, jakou nehormonální antikoncepci používat po zbytek života.. a tělísko nechcu! :wink:

• Citovat
  • Nahlásit
23200
22.7.14 18:20

Oživuji, na internetu je toho moc :D Pomožte mi prosím někdo se zorientovat. Kde koupit (net nebo lékarna?), jaký typ, jakou velikost? Jaký ten gel k tomu a tak? Nechci brát hormony.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
22.7.14 18:29
@avm3 píše:
Oživuji, na internetu je toho moc :D Pomožte mi prosím někdo se zorientovat. Kde koupit (net nebo lékarna?), jaký typ, jakou velikost? Jaký ten gel k tomu a tak? Nechci brát hormony.

http://www.femcap.cz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
KackaDoup
22.7.14 18:31

@avm3 kup si teplomer, to mas lepsi :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
23200
22.7.14 19:43
@KackaDoup píše:
@avm3 kup si teplomer, to mas lepsi :mrgreen:
:?:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
KackaDoup
22.7.14 19:44

@avm3 no resim tak plodnost i antikoncepci cely svuj zivot ;) spolehlive.

• Citovat
  • Nahlásit
4
15.5.18 07:45

Prosím o zkušenosti

Ahoj holky,
mám dotaz ohledně pesaru. Zvažuji tuto variantu a chtěla bych se zeptat na zkušenosti.
Hlavně přemýšlím, že pokud je nasazený ještě před sexem, tak potom musím pozor nějaký lubrikační gel? Vždyť díky němu nebudu vlhká ne?
Pardon :oops: :D
Díky moc za zkušenosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12379
15.5.18 08:17

Pochva vlhne všude na poševní stěně, ne na čípku. Já používám Evanellu, chce to trochu cviku, především protože mám čípek hodně vysoko, a jsem spokojená. K ní dávám Contragel. A pozor! při používání se striktně doporučuje během prvních 3 měsíců (kdy se s cervikálním kloboučkem seznamuješ) používat ještě jinou ochranu. V naprosté většině případů dojde k selhání právě v těch prvních třech měsících vinou špatného nasazení. Jinak tento typ pesaru (Femcap, Evanella/Beacap) má s použitím gelu účinnost kolem 99%.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
15.5.18 08:29

@jessikka děkuji moc za odpověď. Tak to jsem ani neměla tušení. Vždy jsem si myslela že z čípku. Asi jsem na základce nedávala pozor :oops:
Ta varianta se mi totiž jinak moc líbí..
O Evanelle jsem nikde nenašla, zkusím ještě najít také.
Trochu se i bojím toho určení velikosti (mám po porodu) ale přece to nemůže být takto specifické porodem - jeden porod, dva porody, žádný porod..
Vždyť každý je přece jiný 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12379
15.5.18 08:34

@Summer N Jak jiný? Dítě přece vždy proleze čípkem, ne? ;-) Pokud jsi po vaginálním porodu a nemáte vyloženě subtilní konstituci (pod 155 cm a 50 kilo například), tak budeš potřebovat na 99% velikost L.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat