Mirena - špinění a pohlavní styk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  20.02.18 08:44
Mirena-špinění a PS:-)

Ahoj,
mám od čtvrtku (tedy 6 den) zavedenou Mirenu. MS se mi od zavedení hodně zeslabila a teď už 3. den jenom špiním. Mám jen slipovku a je to fakt pár kapek denně. Chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti, jestli je možné při takto lehkém špinění mít už PS. Díky.

Reklama

Reakce:

smurfka
Nadpozemská drbna 28545 příspěvků 20.02.18 09:00

Bože to ani neumíš napsat styk nebo sex?
jako dlouho jsem přemýšlela co je ps.. :roll:
ano můžeš mít sex při takto lehkém špinění..mám mirenu už třetím rokem, sem tam špiním ale tak že se to ani na vložce nebo slipovce neuchytí a normálně sex provozuju
to snad záleží na tobě a chlapovi ne? někteří to dělají i přes krámy a nemají problém.. :nevim:

PeknyVlasy
Kecalka 177 příspěvků 20.02.18 09:03

Sex můžeš mít i při plné MS :lol:

Anonymní  20.02.18 09:05

Tak pardon sex :lol:

Petruna21
Echt Kelišová 9426 příspěvků 20.02.18 09:29

Sex si můžete mít kdy chcete ;)

suvik
Nadpozemská drbna 26240 příspěvků 20.02.18 10:09

Ja zas myslela, ze je to premenstruacni syndrom, ale nejak mi to nesedelo s tim koncem menses, navic se vetsinou pouziva pms.

Ale smurfka dobre ty, pohlavni styk me fakt nenapadl. :-)

Ollik
Kecalka 225 příspěvků 20.02.18 13:25

Mně gynekoložka doporučila, alespoň dva týdny počkat. Tuším. Už si to moc nevybavuji… :D Ale nějakou pauzičku doporučovala.

smurfka
Nadpozemská drbna 28545 příspěvků 20.02.18 19:02
@suvik píše:
Ja zas myslela, ze je to premenstruacni syndrom, ale nejak mi to nesedelo s tim koncem menses, navic se vetsinou pouziva pms.Ale smurfka dobre ty, pohlavni styk me fakt nenapadl. :-)

neboj..taky jsem přemýšlela dýl:-))))

smurfka
Nadpozemská drbna 28545 příspěvků 20.02.18 19:03
@Ollik píše:
Mně gynekoložka doporučila, alespoň dva týdny počkat. Tuším. Už si to moc nevybavuji… :D Ale nějakou pauzičku doporučovala.

na to si teda nevzpomínám..možná proto pauza, protože po zavedení hodně holek špiní dýl..
já teda sexovala až po měsíci ( kdy je kontrola po zavedení ), abych věděla že je vše oka, tam kde má být..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Pomeje o vztahu s dcerou: Zajímá se o mou díru v krku a kontroluje mi ji

Smí se Jiří Pomeje po rozchodu s manželkou Andreou vídat se svou dcerkou... číst dále >

Kemra s Hrušínským rozkmotřila milenka. Vše ukončila facka a nakonec rakovina

Šestadevadesáti let by se 22. června dožil klasik české herecké školy,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Australanka shodila za necelý rok 49 kg, aniž by vkročila do fitka

Původně štíhlá Teresa Venetoulisová ze Sydney se po dvou dětech projedla k... číst dále >

VIDEO: Dívka má hlavu větší než fotbalový míč, čeká na operaci

Na zásadní operaci čeká v Pákistánu holčička, která má několik měsíců po... číst dále >

Reklama