Zavedení nitroděložního tělíska Mirena

23.5.21 09:10

Mirena - vaše zkušenosti

Dobrý den,
zítra mám jít na zavedení nitroděložního tělíska Mirena. Doktorka mi ho vychválila do nebes, proto jsem zvolila tuto variantu. Poslední dny ale projíždím internet a nacházím samé negativní zkušenosti. Takže jsem pochopitelně velmi znejistila. Máte s ním některá prosím i pozitivní zkušenost? Asi potřebuju jen prostě podpořit, jiná forma antikoncepce u mě nepřipadá ze zdravotních důvodů v úvahu. Jak dlouho jste špinily? Popřípadě jestli tu máme i nějakou doktorku, jaká je procentuální šance, že budu bez komplikací a po pár dnech o tělísku nebudu ani vědět?
Mockrát děkuji za vaše odpovědi.

Příspěvek upraven 23.05.21 v 09:37

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
23.5.21 09:29

Ja s ni byla v pohode. MS jsem ani nemela, respektive jednodenni lehke spineni tak 2,3× do roka.
Po vyndani dosla klasicka MS cca za ten mesic, pak uz pravidelne a otehotnela jsem asi za pul roku
ale neco jsem na ni nabrala

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.21 09:30

Špinila jsem při prvním tělísku přes 3 měsíce. Ale za tu pohodu na dalších 5 let mi to stálo.

• Citovat
  • Nahlásit
11023
23.5.21 09:44

Mám uź 2. a jsem spokojená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5078
23.5.21 09:47

Mám ji 3 roky. Prvního půl roku jsem z ní šílela a měla sto chutí ji vyndat. Pořád jsem špinila, vždy bez varování najednou flek na zadku. Ale od tý doby super. MS mám každý měsíc, ale stačí intimky, je hodně slabá a bezbolestná. Rozhodně půjdu do další.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54198
23.5.21 09:49

Dvě kolegyně. Jedna díky tomu přišla o spodek. Způsobilo ji to záněty. Druhé to opakovaně vypadlo. Loni musela na čištění, protože furt krvácela. To byl důvod proč jsem si to rozmyslela. Že do tělíska nejdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2045
23.5.21 09:51

Já ji mám asi rok a půl. Napřed cca dva měsíce špinění v kuse, pak klasicka pravidelná menstruace, dotkeorka říkala ze jsem výjimka, že většina žen vůbec nemensteuuje nebo jen spini. Teď konečně se to začíná mírnit, napřed jsem jeden cyklus spinila, krvácení jsem asi 3 dny. Další dva cykly jen týdenní špinění a teď spinim asi třetí den, ale strašně slabě, kdybych byla prase, stačila by mi jedna vložka na celý den… tak se těším, že se to bude dál zeslabovat. Ale i kdyby ne, tak pardenni slabe špinění je taky super. Takže já po počátečním rozčarování jsem spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49053
23.5.21 09:59

Mela jsem ji nekolik let, napohodu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25269
23.5.21 10:03

Mám jí už myslím dva roky a v pohodě. Ze začátku jsem chvíli špinila, ale nic strašného a nyní mám MS jednou za 2-3 měsíce a stačí na ní intimka. Mám teda Levosert, je levnější a jsou to stejné účinky. Jediné nežádoucí účinky, že mě při MS občas chytne migréna, ale tu jsem při práškách mívala horší a objevovala se i v době, kdy jsem antikoncepci nebrala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15120
23.5.21 15:32

Mám už druhou a na podzim jdu měnit za třetí. Za mě nejlepší druh antikoncepce. Při prvním zavedení jsem teda špinila cc 4 měsíce. Ale od té doby super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
15.6.21 21:53

Ahoj, budu také potřebovat měnit Mirenu. Mám ji už 5 let a 8 měsíců - měla jsem zdrav. potíže, tak jsem výměnu odložila. Teď ale asi už musim, nevim jestli mi to nemůže ublížit. Ale bude léto, tak se mi do toho popravdě nechce. :think: Jaké máte zkušenosti po výměně „kus za kus“ se špiněním, menstruací?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat