Mísa na šlehání s víkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JItunkaTerunka
Stálice 52 příspěvků 2 inzeráty 23.01.17 12:44
mísa na šlehání s víkem

Maminky mám takový dotaz, nemůžu nikde najít takovou mísu, která má víko které je jakoby rozkrojené do tvaru hvězdy, a můžete tam mixovat a jezdit mixerem do všech stran. Nevím ani přesně pod čím to hledat. Poradíte??? moc děkuji
 Jitka

Reakce:
dana.dv
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 23.01.17 12:58

Myslím, že ji má babička z Tupperware

JItunkaTerunka
Stálice 52 příspěvků 2 inzeráty 23.01.17 13:07

Mrknu děkuji :kytka:

tak jsem to tam nenašla :,(

Příspěvek upraven 23.01.17 v 13:21

sisk
Ukecaná baba ;) 1773 příspěvků 23.01.17 13:18

Tchyně mi nedávno dala podobnou mísu z Tchiba

JItunkaTerunka
Stálice 52 příspěvků 2 inzeráty 23.01.17 13:23

@sisk jojo něco takového, moc děkuji. Do Tchiba mě nenapadlo se podívat

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >