Místo menstruace bílkový hlen

Anonymní
19.1.20 13:45

Místo menstruace bílkový hlen

Ahoj všem, zajímalo by mě, jestli má někdo podobnou zkušenost. Menstruaci mám obvykle kolem 32. dne, někdy přijde o 2 dny dříve, někdy později, ale vždy je to plus mínus stejné. Zhruba jednou za půl roku se někdy stane, že to dostanu třeba až po 40 dnech. Teď mám momentálně 35. den cyklu a menstruace nikde, celkově je tenhle cyklus jiný než obvykle. Kolem 17. dne jsem měla bílkový hlen a přikládala to normálně k ovulaci. Pak se vždycky mění v krémový a týden před MS mám typické premenstruační křeče, ale teď se změnil hlen na krémový jen asi na dva dny a od té doby jsem měla i další dva týdny střídavě trochu i ten bílkový. Kolem 28. dne jsem se už začala stresovat, že menstruace určitě nepřijde, protože nikdy nemám bílkový hlen před menstruací a je 35. den a opravdu nepřišla. Od pondělí cítím tlak v podbřišku, nejsou to křeče, ale spíš tlak, který během dnů postupně zesiluje a dneska už mám zase silnější bílkový hlen a ten tlak je takové pnutí, které se rozlévá celkově do břicha, jsem nafouklá a cítím slabost. Zítra si koupím ovulační i těhotenský test, ale mám strach, že jsem těhotná nebo jestli to nemůže být cysta.

Stalo se vám někdy něco podobného a menstruace nakonec dorazila? Nikde nemůžu najít podobné téma, že by měl někdo bílkový hlen prakticky dva týdny s tím, že by pak místo menstruace zase zesílil a k tomu tlaky, které mi připadají spíš jako ovulační než menstruační. Je mi teprve 19 a partnerovi ještě méně. S partnerem vždy používáme kondom od začátku do konce, nebyl porušený ani nepraskl, vždy jej kontrolujeme a já k tomu používám ještě Contragel jako menší pojistku. Partner tvrdí, že šance na těhotenství je v tomhle případě strašně nízká a že tenhle divný cyklus bude spíš stresem, ale já nevím. Už jsem párkrát zpoždění měla, ale nikdy jsem neměla bílkový hlen místo menstruace. Vím, že víc mi řekne stejně až test, ale přeci jen bych ráda slyšela, že se někomu stalo něco podobného a menstruace pak normálně přišla.

• Nahlásit
  • Citovat

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama