Místo MS, mizivé špinění

26.10.20 19:41

Misto MS, mizivé špinění

Dobry den,
chci se s vami poradit.
V úterý měla přijít MS, ale nepřišla. Místo toho jsem ve ČT začala pomalu nepozorovatelně špinit. V pátek ráno nic. Těhotenský test jsem zkoušela 2× a vyšel negativní. Cítím se nafoukle a píchá mě v podbřišku a jsem celkem unavená. Brala jsem antikoncepci a u té se občas stává, že MS zmizí, ale po celou dobu jsem vždy měla MS a pravidelnou a silnou. Je pravda, že poslední měsíc sem ji brala,,lajdacky". Mam ještě počkat a udělat TT znova? Nebo je to jen plany poplach? Dekuji za vaše nazory :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
43
26.10.20 20:18

Co to znamená, že jsi brala HA lajdácky? Takhle těžko říct…pokud jsi udělala chybu v užívání, navíc asi opakovanou, tak samozřejmě těhotná být můžeš. Asi ti nikdo neřekne kdy by mohlo dojít k případnému oplodnění, a jestli testy nejsou tím pádem falešně negativní, protože je ještě brzo aby se něco ukázalo. Nebo je třeba tělo jenom zmatené z toho, že jsi antikoncepci nebrala, tak jak bys měla. To těžko říct…Zkus otestovat za nějakou dobu a pokud nechceš otěhotnět, tak doporučuji brát HA poctivě a nebo zvolit nějakou jinou formu antikoncepce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.10.20 20:24

@Floryanna občas jsem si prášek vzala o neco déle po uplynutí 12h. Kdybych otěhotněla vůbec by nám to nevadilo, to že by bylo neplánované neznamenalo by nechtěné, to určitě ne. 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama