Mít peníze nebo být šťastný?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 06:21
Mít peníze nebo být šťastný?

Ahoj holky, trápí mě jedna obrovská věc, manžel nastoupil ke me do práce, jenže na jinou pozici než měl (musí počkat než se na jeho pozici uvolní místo). Každý den přijede úplně nešťastný, že musí skončit, že to nezvládá a že ani ty peníze ho tam nedrží. Jenže mi přijde sakra velkej rozdíl mít dohromady výplatu 90 tisíc a nebo 70 tisíc :roll: já ani nevím, jak ho mám podpořit. Nebaví me se s ním hádat a diskutovat, že je nešťastný, že ho firma podvedla, když mu slibovala na určité místo a teď je jinde atd. :nevim: co by jste dělali vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

mroe
Extra třída :D 14472 příspěvků 16.10.18 06:28

Je to pravda, co rika? Tak pak bych ho podporila. Cekat na uvolnene misto? Co to je za praktiky? Jak dlouho ma cekat, rok dva? Hledala bych neco jineho.

KKatka23
Echt Kelišová 8287 příspěvků 16.10.18 06:29

Se sedmdesáti tisícama nevystačíte? nám to stačí krásně a to máme dům, psa a tři děti :nevim: jako kdybyste měli existenční problémy, tak neřeknu, ale když máte peněz dost, tak je to hloupost, aby se trápil. toť můj názor.

catchthem
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 16.10.18 06:33

Podpořila bych ho. Můj muž řešil to samé. Povýšil ale byl nešťastný a to jsem nemohla vidět. Pro mě je důležitější spokojený manžel nez peníze. Prodloužís mu život, a to je větší zisk.

Ijen
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 16.10.18 06:35

Chapu to dobre ze mu nabidli oproti dohode jinou pozici a o 20 tis mensi plat? A co ma ve smlouve? Pokud by se mnou takto jednal zamestnavatel zacnu hledat jinde. Je ve zkusebce, odejit muze kdykoliv.

lísteček1
Ukecaná baba ;) 1141 příspěvků 16.10.18 06:40

Máte nějaké existencni problemy?Dluhy?Po­kud ne, tak bych ho podporila v tom, aby odesel.Samozrejme si ale uz dopredu rozhodil sítě na nove pracovni misto.
To same se stalo nam doma.U manzela v praci to uz zaslo tak daleko, ze byl porad nervni, zhubnul - byl jen kost a kůže, deprese…Penize sice hezky, ale za ty nervy to nestalo.Od nich z prace uteklo hidne lidi,nikdo novy neprichazel a tak ten muj musel nahradit x lidi, nebot byl jejich partak.Ze dne na den skoncil, sel na up , v klidu si nasel jine zamestnani a je ted spokojeny.Vsichni jsme spokojeny, nebot on je v pohode.A od dubna pribral 16 kg a vypada konecne zase jako chlap :-D

elinka90
Závislačka 2521 příspěvků 16.10.18 06:46

Pri takove vyplate bych to vubec neresila a podporila bych ho, aby odesel.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 16.10.18 06:56
@Anonymní píše:
Ahoj holky, trápí mě jedna obrovská věc, manžel nastoupil ke me do práce, jenže na jinou pozici než měl (musí počkat než se na jeho pozici uvolní místo). Každý den přijede úplně nešťastný, že musí skončit, že to nezvládá a že ani ty peníze ho tam nedrží. Jenže mi přijde sakra velkej rozdíl mít dohromady výplatu 90 tisíc a nebo 70 tisíc :roll: já ani nevím, jak ho mám podpořit. Nebaví me se s ním hádat a diskutovat, že je nešťastný, že ho firma podvedla, když mu slibovala na určité místo a teď je jinde atd. :nevim: co by jste dělali vy?

Kdybyste měli mít rozdíl mezi 20 000 a 40 000, chápala bych, ale takto? Tak si najdi ty lepší práci a rozdíl dožeň? ;) Pro mě by bylo v téhle situaci důležitější zdraví a psychická pohoda partnera.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 07:11

Nepíšeš, jak dlouho má na místo čekat… Pokud je pro něj každý den utrpení a řešíte jestli 70 nebo 90 tis, tak to promiň, ale ať jde někam, kde bude spokojený! To jsou dost slušné peníze! My doneseme já 21 tis. (učitelka), chlap 25 tis. (práce ve firmě) a myslím si, že na tom až tak špatně nejsme… nemáme dluhy…

terinka4444
Hvězda diskuse 67881 příspěvků 16.10.18 07:20

Při takových penězích bych mu řekla, ať si najde místo, kde bude šťastný. Kdyby šlo o existenční problémy, tak holt člověk musí zatnout zuby, ale takhle nemusí. Nelíbí-li se mu v práci, je z ní nešťastný, ať jde jinam i za méně peněz.
Odpovědět na tvou otázku by zvládlo malé dítě. Nemít prachy, nevadí, trápit se, vadí. Chci žít spokojený život, kde mě nic netrápí, alespoň nic, co mohu ovlivnit, život je krátký. Jasně, mám povinnosti a musím zajistit příjem tak, abychom měli na základní potřeby, ale dále je důležitější spokojenost, než hmotné statky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 07:26

Uplne nevim co resis… mam z toho pomalu pocit jako kdyby jsi se prisla chlubit,kolik penez mate…samozrejme ze jsou dulezitejsi spokojenost nez penize. ja tehdy odesla z prace kde jsem vydelavala 20 tis, protoze jsem delala 12 hod, deti mi rostli pred ocima, vse bylo na manzelovi a spadla jsem na 12tis. Penez min, ale jsme vsichni spolu a spokojeni :palec: kdyby jste meli dohromady 40 tis jako my tak bych to pochopila, ale takhle :lol: :lol: anonym protoze autorka ma anonym take

Havran007
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 16.10.18 07:29

Tak ať si najde ještě jedno zaměstnání a do těch 90ti tisíc to nějak dorovná. Přece Vás nenechá umřít hlady.. :nevim:

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6020 příspěvků 9 inzerátů 16.10.18 07:33

Ty máš teda postavené priority.. 8o . Dvacet tisíc víc je ti milejších než spokojený manžel???? Co kdyby on tě poslat pracovat do bordelu a argumentoval ti, že to snad chvíli kvůli penězům vydržíš? Co bude dál? Prodáš ho na galeje???

Citronkalekninka
Zasloužilá kecalka 533 příspěvků 16.10.18 07:34

Mame dohromady 40 000 protoze jsem na rodicaku. Dve deti a hypoteku. A nemuzu si stezovat ze by nebylo Tak nejak nechapu pro hamounis a trapis chlapa :nevim:

Citronkalekninka
Zasloužilá kecalka 533 příspěvků 16.10.18 07:37

A to mate tech 70 dohromady i s tvou vyplatou nebo jen on? Jestli jen on a k tomu jeste pridate tvoje penize…tak o tom se mi ani nesnilo :-). Mas i nestastne polozenou otazku.za penize si stesti nekoupis.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >