Mixér s otočnou mísou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 15.11.10 19:02
mixér s otočnou mísou

Ahoj, omlouvám se za další diskuzi, nedávno jsem zakládala jednu ohledně domácí pekárny a robota, ale nakonec jsem se rozhodla, že si spíš pořídím ten mixér co má držák a otočnou mísu, mělo by mě to stačit. Chci se od vás dozvědět, jakou máte značku,kolika­litrovou mísu, jaký máte výkon a jestli vám ty hnětací háky udělají kynutý těsto. Tchýně mě tvrdí, že ne, že to udělá 2 hrudy těsta a jen se to převaluje sem a tam a efekt žádnej. Děláte v tom někdo kynutý těsto a je dobře zpracovaný? :?:

Reakce:
Pettulle
Extra třída :D 11503 příspěvků 15.11.10 19:17

Ahoj, já mam Scarlet a jsem s ním spokojená. Těsto teda nedělám, protože je to na 2 věci, ty háky to nabalí na sebe a cpou mi to na mixér, takže jsem to dělala pouze jednou a naposled!! Co využívám je, že tu mísu vlastně nechám v tom stojanu a necham šlehat sníh a můžu si dělat něco jinýho! Ale nejdřív se musí trochu našlehat bez toho držáku na pěnu. Konkrétně mam tenhle: http://mixery.heureka.cz/…specifikace/#…

Příspěvek upraven 15.11.10 v 19:22

zuzanasinova
Kelišová 5697 příspěvků 15.11.10 19:21

tak já mám Eta - využívám to stejně jako Pettulle na sníh… nebo když dělám těsto na medovník a potřebuju to opravdu dobře „zadělat“.
Kynutý těsto jsem v tom nezkoušela - takže bohužel neporadím - na to mi Ježíšek loni přinesl pekárnu-… využívám spíš na šlehání a hnětání nekynutých těst…

Pettulle
Extra třída :D 11503 příspěvků 15.11.10 19:23

Taky ještě nekynutá těsta - litá a krémy.

sinaii
Závislačka 3407 příspěvků 15.11.10 19:50

Ahoj, mám obyčejný „cosi“ a dělám v tom všechno, když těsto zůstane na stěně tak tomu pomůžu lžící a ono se odlepí, když dělám mazance-hrubší těsto- tak to dělám ne na stojanu ale růčo jen šlehačem a vždycky je to v pohodě. Ručně bych nemíchala nikdy nic :wink:

consi
Kelišová 6882 příspěvků 15.11.10 21:15

Ahoj, mám tento http://www.datart.cz/…ep-Line.html a max. spokojenost. Jen kynutá těsta si nechávám dělat v domácí pekárně.

Lucyus12
Závislačka 3337 příspěvků 15.11.10 21:38

Já mám taky ETA a dělám v tom všechno - od sněhu a krémů až po těsto nebo potahovací hmotu na dort. Sice už jsem jeden zavařila :oops: , ale ten už mi sloužil skoro 5 let a dostával fakt záhul, tak jsem pořídila ten samý, ale nový. Za mně spokojenost veliká :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >