Mmr měsíc po hexacime

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 13:47
Mmr měsíc po hexacime

Dobrý den… Příští měsíc máme jít na hexacimu.. a hned za měsíc na mmr… Není to moc krátký interval? Očkoval jste takhle někdo? Dekuji

Reakce:
Hadumi
Extra třída :D 13576 příspěvků 07.09.18 13:53

Může se očkovat po 14ti dnech, mně sama to tak lékařka nabízela.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25304 příspěvků 07.09.18 14:00

Já bych to nedala.

Ornwen
Závislačka 4713 příspěvků 07.09.18 14:15

myslim, že jsem byli s klukem po třech týdnech, aby se to i s případnou reakcí stihlo do dovolené. Neměl vůbec nic ani na jedno.
Ale já jsem vostrá, oba měli i hexu a pneumokoka najednou. Ani jeden neměl žádnou reakci. Možná starší unavenější.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pleťová maska z předkožek kojenců? To už je přes čáru, říká dermatoložka

V honbě za věčným mládím jsou hollywoodské hvězdy schopny vyzkoušet leccos.... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >