MMR vaxpro

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Emm12345
Nováček 6 příspěvků 20.05.19 20:19
MMR vaxpro

Ahoj holky, máte někdo zkušenost s touto vakcinou? Byla nam nabídnuta za Priorix, který měl výpadek. Nikde jsem ale nenašla žádné zkušenosti, podrobnosti. Budu ráda za odpověď, díky :srdce:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 21:17

Priorix se teď normálně očkuje, aspoň co vím. Problémy se zásobováním by už být neměly, teď jsem se o to zrovna zajímala. Dodávky do ordinací pediatrů mají přednost. Kdy na to očkování máte jít, že Priorix není (nebude)?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 21:24

Jinak info najdeš např. tady https://www.vakciny.net/…a-vakcina-CR
Ale je to provakcinační web, tak nečekej, že by ses tam dočetla něco o tom, že je ta vakcína (kterákoli vakcína) nějak špatná nebo horší.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 21:40

Ještě se ta vakcína řešila v tomhle tématu, můžeš příp. napsat zakladatelce, jak očkovali a jak to proběhlo (klonila se k použití MMRvaxpro).
 https://www.emimino.cz/…nost-219978/

Emm12345
Nováček 6 příspěvků 20.05.19 21:54
@Anonymní píše:
Priorix se teď normálně očkuje, aspoň co vím. Problémy se zásobováním by už být neměly, teď jsem se o to zrovna zajímala. Dodávky do ordinací pediatrů mají přednost. Kdy na to očkování máte jít, že Priorix není (nebude)?

No jdeme v pátek, právě na tu vakcinu co jsem zminovala. Chtěla jsem Priorix, ten pry bude az v cervnu. Volala jsem do ocko centra, tam mi sdelili v podstate to same, ze ted maji zasoby Vaxpro, ze momentalne zatim Priorix nikde neni. Tak já nevím. :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.05.19 07:38

@Emm12345 Aha, tak možná naše doktorka má ještě staré zásoby Priorixu, než došel. Každopádně já kdybych si mohla vybrat, tak bych dala spíš MMRvaxpro než Priorix. Jestli dobře chápu, co je napsáno na tom webu vakciny.net, jak jsem posílala odkaz, tak v MMRvaxpro nejsou geneticky modifikované viry příušnic, narozdíl od Priorixu. Geneticky modifikovaným virům bych se vyhnula, pokud bych tu možnost měla. Ale je to jen můj laický názor.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.05.19 07:39

@Emm12345 Ale jestli máš lepší pocit z Priorixu, tak to očkování odložte na červen, vždyť ten odklad nevadí, není teď sezóna nemocí typu spalničky.

Josef44
Kecalka 191 příspěvků 27.05.19 23:09
re
@Emm12345 píše:
Ahoj holky, máte někdo zkušenost s touto vakcinou? Byla nam nabídnuta za Priorix, který měl výpadek. Nikde jsem ale nenašla žádné zkušenosti, podrobnosti. Budu ráda za odpověď, díky :srdce:

To je referenční vakcina podle ní se očkování jmenuje všichni ostatní výrobci se snaží, aby nebyli horší než originál MMR, takže pokud je Vám nabídnuta referenční vakcina není nutné se nějak obávat...…

Váš příspěvek
Reklama