Vyšetření imunity před očkováním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 14:16
Vyšetření imunity před očkováním

Zdravím maminky,

máte některá zkušenost s vyšetřením - připravenost organismu dítěte na očkování?

Očkovat dítě bych chtěla později, mám v hlavě spousty strašáků - reakce po očkování v okolí i v rodině. Narazila jsem na tuto možnost a ráda bych znala případně Vaše zkušenosti.

Reakce:
Kristýna 526
Kecalka 144 příspěvků 15.05.19 14:18

Tak pokud je dítě naprosto zdravé tak bych naočkovala hned :nevim: já měla taky strach z očkování hlavně ty reakce a vůbec nic vše v pořádku

Mandarines
Kecalka 465 příspěvků 15.05.19 14:34
@Anonymní píše:
Zdravím maminky,

máte některá zkušenost s vyšetřením - připravenost organismu dítěte na očkování?

Očkovat dítě bych chtěla později, mám v hlavě spousty strašáků - reakce po očkování v okolí i v rodině. Narazila jsem na tuto možnost a ráda bych znala případně Vaše zkušenosti.

Ještě se chci domluvit s doktorkou, nebo spíš znát její názor, ale ráda bych nechala udělat test TREC KREC, je to test imunity doporučovány hlavně v prvním roce života nebo před podáním živé vakcíny, na MMR máme jít září /říjen, tak bych ho ráda předtím absolvovala ;)

mroe
Neúnavná pisatelka 15603 příspěvků 15.05.19 21:06

Tak si zjisti kolik stoji a kde to delaji a vyraz, ne? Pokud je tvoje dite normalni, neni duvod, aby ti toto nadstandardni vysetreni, ktere si prejes ty sama, hradila pojistovna. Zkusenost nemam, nikdy jsem o tom neslysela.

Mandarines
Kecalka 465 příspěvků 15.05.19 22:25

@mroe Pokud to byla reakce na můj komentář, tak jsem nikde nepsala, že si to nechám hradit pojišťovnou. Mám zjištěné kde testy dělají i kolik stojí a nemám problém si je uhradit. Mám rozumnou doktorku, proto chci znát její názor na tyto testy, popřípadě může doporučit něco jiného, určitě existuje těch testu více, nebo říct, že pro nás jsou zbytečné, cokoliv. Mám z MMR respekt, proto si zjišťuji informace.

Reflex
Závislačka 3894 příspěvků 15.05.19 22:37

TREC/KREC stojí 500 a dá se udělat přes pediatra. Trvá to cca 14 dní.

Josef44
Kecalka 191 příspěvků 28.05.19 22:09
@Anonymní píše:
Zdravím maminky,

No já myslím že je to spíše Váš strach co je problém a ne zdravotní stav Vašeho dítěte. A ten strach máte proto, že čtete různé polopravdivé historky o nebezpečnosti očkování. Nečtěte nic a nechte dítě naočkovat proti tomu co je potřeba jinak z toho nebudete spát. Pokud mohu radit nedávejte 2 očkování v 1 den pak drtivá většina dětí zvládá očkování fakticky bez reakcí. Kromě MMR - to je až pro batolata tam je většinou horečka. Z dobrovolných jsou častější reakce na očkování bexerem proti men. typu B.

Josef44
Kecalka 191 příspěvků 28.05.19 22:33
@Mandarines píše:
Ještě se chci domluvit s doktorkou, nebo spíš znát její názor, ale ráda bych nechala udělat test TREC KREC, je to test imunity doporučovány hlavně v prvním roce života nebo před podáním živé vakcíny, na MMR máme jít září /říjen, tak bych ho ráda předtím absolvovala ;)

Pochopil bych takový test po narození tam to má smysl, jenže u ročního dítěte je to čistý obchod se strachem, protože šance, že by se na to nepřišlo z jiných závažných příznaků, které závažné porušení imunity má je nízká a vzhledem k tomu že takových dětí je samo o sobě málo pak se to limitně blíží k nule, ale my oba víme proč chcete dělat ten test, protože jste zpovykaná z nějakého článku a nebezpečnosti očkování a bojíte se dítě očkovat vakcinou MMR…

Váš příspěvek
Reklama