Mňamky v 7 měsíci

73
14.3.21 17:01

Mňamky v 7 měsíci

Ahoj dáváte nějaké mňamky v 7 měsících já dávám kukuřičné křupinky ale chtěla bych vyzkoušet i něco jiného popřípadě něco upéct je to ještě brzo nebo máte něco vhodného? Děkuji za typy recepty atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2972
14.3.21 17:08

Ovocný a masozeleninový příkrmy. Od osmýho měsíce jogurt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
562
14.3.21 17:10

Doporucuju najit si neco o extrudatech, zjistite pak, ze kukuricne krupky nejsou vubec vhodne.
Asi zalezi, co uz dite ji. Pokud ovoce, tak myslim, ze je to dostatecna mnamka. Na peceni myslim, ze budou nejlepsi placicky z vlocek a ovoce napr. Ale fakt to strasne zalezi, jak jste s jidlem daleko. Syn v 7m tak mozna zacinal ocucavat zeleninu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3385
14.3.21 17:13

@Jajii ovocnou presnidavku bez cukru, 7.měsíc je na pečení ještě brzo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
14.3.21 17:19

@misuled na svacu ji všelijaké ovoce už a na oběd masozeleninove příkrmy napadlo mě nějaké mrkvové tyčinky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
562
14.3.21 17:28

Nevim, jak ne to s lepkem (to se porad meni), mne prijde kazda mouka zbytecna i pozdeji. Delaji se repne susenky, mrkvove. Mozna to muze pomoct diteti na masaz dasni, kdyz rostou zuby, ale jinak vlastne proc ho vubec ucit na ten zpusob „davani si dobrot“. To co ji, je pro nej dobrota :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2095
14.3.21 17:35

V 7m jsme jeste nic nedavali…kukuricne krupky ani ted…kdyz uz tak cockove nebo hraskove, tak od 10m, jestli si vzpominam, to jsem pak delala i doma bananove „susenky“ z bananu a ovesnych vlocek (to muzes udelat podle me uz ted)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24610
14.3.21 17:44

@Jajii Čím dřív dítě objdví, že existuje něco jako „mňamka“ tím líp pro něj i pro tebe. Fakt nechceš mít ročního bezmozka, co nic nepozře, protože čeká na sladkost nebo batole ječící u skříně s piškoty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat