Mobelix kompenzace

8
27.5.20 22:26

Mobelix kompenzace

Dobrý den, chci se zeptat jestli někdo řešil kompenzaci z Mobelix???
Abych to upřesnila, objednali jsme si kuchyň na míru z Mobelix 30.10.2019, dohromady i se spotřebiči za 120.000 Kč bylo nám řečeno, že kuchyň by měla být max. Namontována poslední týden v lednu to je 3 měsíce (konkrétně myslím to bylo 8-13 týdnů) ok..
Kuchyň přivezli až 10.2.2020 ale předem nám bylo řečeno, že měnili dodavatele či co a že spotřebiče které jsme si objednali nám dovést nemůžou, jestli nechceme jiné? Mě se to ale nelíbilo a tak jsem řekla že ne, a chci ty jistě které byly napsány ve smlouvě.
Tak mi paní řekla že ať teda počkáme. Že snad za 2 týdny. Po nekonečném volání už od začátku pořád dokola a ať čekám a čekám a čekám nám tedy dovezli zbytek 12.3.2020.
Zpoždění o více jak měsíc a půl.. tak jsem s paní řešila kompenzaci, že na ni máme nárok teda. Řekla mi že je to nějaké procento 0,001 prd
Takže 0,001 prd x 120.000 Kč x cca 45 dní je cca 5400 Kč a paní mi dneska poslala email že mi dají 498 Kč a že žádá po šéfovi ať něco přihodí?!! Tak teď jsem se opravdu nasrala?? Máte s tím někdo zkušenosti?? Děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24324
27.5.20 22:34

Zkušenost s kompenzací nemam, ale z mobelixu uz nikdy nic neobjednam. Ja si tam v lednu koupila stolek, prodavac na prodejně říkal ze bude tak za 2 tydny u nas doma, ve smlouvě bylo už psáno 5 tydnu a cekala sem 3 mesice. Vymluvili se, ze do toho prisla corona, ale kdybych ja sama nekontaktovala, tak nevím nic, ani se neobtěžovali poslat blbý email, že maji problém s dodavatelem a objednávka bude mit zpoždění :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
27.5.20 22:39

@Kriss Tina jako to je prostě hnus takové chování. Že já si nepřečetla první a pak nesla jinde. Ale fakt by mě zajímalo, jestli někdo něco dostal a kolik

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24324
27.5.20 22:43

To by mě zajímalo taky, po mě zas chtěli, kdybych tu objednávku zrušila (i když nedodrželi tu dobu objednání) nějaký stornopoplatek. Hrozný obchod tohle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
27.5.20 22:56

@Kriss Tina napíšu pak jak to dopadlo :-) já to jen tak nenechám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1595
28.5.20 12:55

Mám od nich kuchyň, měli zpoždění 2 týdny a dostala jsem jako kompenzaci poukázku na na nákup v hodnotě 6000,– Kč. Jinak teď tam mám už od února objednaný jídelní servis (měla jsem ještě jednu poukázku za nasbírané body za kuchyň) a protože je to z Itálie, tak pořád nic. Až tohle dořešíme, tak od nich už nikdy nic nekupuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5668
28.5.20 13:14

@Korka1 To máš tedy trpělivost, já bych byl nasr*ný už v lednu a odstupoval bych od smlouvy. Pokud firma nedodrží první termín, tak rovnou končí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
28.5.20 13:29

@Purple Rain tak to je dobré vědět. Děkuji. Tak ať si nějaké 489 Kč strčí do někam. A sami od sebe Vám dali nebo jste na ně nějak tlačila?? Jinak poukázku jsem dostala taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
28.5.20 13:30

@Zumpa no kdybych to věděla jak to dopadne tak jdu od toho. Tohle byla moje první zkušenost jako taková..prostě vím že u nich už nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
28.5.20 13:30

@Purple Rain ještě dotaz za kolik jste měla kuchyň??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1595
28.5.20 15:12
@Korka1 píše:
@Purple Rain tak to je dobré vědět. Děkuji. Tak ať si nějaké 489 Kč strčí do někam. A sami od sebe Vám dali nebo jste na ně nějak tlačila?? Jinak poukázku jsem dostala taky.

Přímo prodejce, který mi kuchyň plánoval mi dal na výběr: buď slevu z ceny (což je prd) nebo tu poukázku. Řekla jsem si o poukázku. Ale musela jsem ho o ní ještě dvakrát upomínat. Cena kuchyně byla 140 tisíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
28.5.20 15:58

@Purple Rain super moc děkuji za odpověď. Tak snad dopadnu stejně, ale z poukázkou na 489 Kč ať se jdou zahrabat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1979
28.5.20 17:19

@Korka1 Jestli oni tu kompenzaci nepočítají jen z ceny spotřebičů co chybí. Ne z celé ceny kuchyně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
28.5.20 18:05

@Lucie008 ale i kuchyně byla zpožděná o dva týdny. A paní psala že za dva týdny dostala 6.000 Kč na poukázku. I kdyby to počítala jen ze spotřebičů, což mě taky napadlo pořád to dělá přes 2.000 Kč

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat