Ložní povlečení Tchibo

246
26.5.20 11:05

Ložní povlečení Tchibo

Dobrý den. Uvažuji o koupi povlečení Tchibo. Chtěla bych se zeptat, jake máte s tímto povlečením zkušenosti. Jak moc je kvalitní? Doposud mám zkušenost jen s Matejovskym a se Scanquilt. Tchibo je levnější, ale zase nechci něco, co nevydrží nebo co se spatne žehlí. Předem díky za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8533
26.5.20 11:13

Povlečení nežehlím, to co máme z Tchiba to nepotřebuje, takže neporadím, ale máme už roky oboustrané a jsou stále pěkné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15349
26.5.20 11:29

Já mám z tchiba prostěradla a jsou super. Povlečení bohužel nedělají v prodloužených délkách, takže ho nemohu koupit. Je potřeba kouknout na materiál, mají spoustu variant. S žehlením neporadím, máme sušičku a tyto věci fakt nežehlím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
855
26.5.20 11:33

Já jsem s nimi spokojená moc. Máme je cca 12let, drží barvy, příjemný materiál a žehlit ani nepotřebuji. Což o Matejovskem říct nemůžu, tam se mi barvy vypraly hned. Ale jsem asi jediná. Za to su chválím jejich ručníky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
26.5.20 12:18

Na podzim jsem si koupila v Tchibu flanelové povlečení, a žádný zázrak to není. Příjemné je, to ano, ale kvalita zhruba na úrovni Jysku, jen za vyšší cenu. Kvalitní flanel bych si představovala jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat