Mobil s GPS

1762
9.8.09 16:36

Mobil s GPS

Ahoj holky,
snažím se proniknout do tajů geocachingu,ale nemám GPS. Telefon už mám stejně stoletý s poškozeným displejem, tak bych investovala do nového s GPS. Vůbec tomu ale nerozumím, tak jsem chtěla poprosit o doporučení. Líbí se mi tedy Nokia e66.
Máte někdo zkušenosti? Díky,
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

850
9.8.09 18:54

Ahoj, jak by řekl můj manžel, další magor:-))))
On tomu vůbec nerozumí. Já s prckem vyrážíme na kole nebo pěšky minimálně 1× týdně a hledáme „poklad“. Málý je z toho nadšený............
Mám obyčejný mobil, v něm nahranou aplikaci Locify a dokoupený externí přijímač GPS. Mobil služební, přijímač asi 800. Funguje to bezvadně, jenom musím spolupracovat s mapami na netu, oproti mapové navigaci to chce trošku přípravy doma, ale dá se to zvládnout.
Moc jsem ti neporadila že?
Ze začátku jsem volila tuto variantu, hlavně kvůli ceně, protože jsem nevěděla jestli mě to bude bavit. Teď bych už šla do Garmina za cca 6000. Však na něj taky dojde.....
kačerka Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23505
9.8.09 21:14

Půjčovala jsem si mobil s GPS, ale moc mě to nenadchlo. Display maličký, obraz na tom jsem skoro nerozkodovala, tak jsem šla radši do menší navigace od Garminu a mám ji jak do auta, tak do terénu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mišuna
9.8.09 21:21

Moc neporadím. Po pár měsících s externím GPS modulem+Nokia E 51 jsem šla do Oregonu 300.

• Citovat
  • Upravit
2201
16.9.09 18:39

ja si pred 5 mesici koupila sony ericsson C702 )ma GPS) nahralal jsem si aplikaci trek buddy a jsem moc spokojena, hledame caches kazdy vikend a jde to. Samozrejme garmin to neni, ale jde to celkem dobre, casto soutezime s Garminem Oregonem a Vistou a muj mobil rozhodne neni pozadu. navic si pro trek buddy muzes stahnout mapu CR padesatku zdarma a nebo si i mapu na netu zdarma vygenerovat.
tak snad to pomuze
jo a tu nokii jsem videla ted o vikendu, ale kamarad na ni nemel nahranou zadnou poradnou aplikaci na geocaching, ale taky to slo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama