Mobilní dům než se postaví normální

3.12.19 00:27

Mobilní dům názor

Ahoj maminky chtěla bych více názoru a proto píšu sem. Bydlíme v pronajatém bytě v bytovce která se bude prodávat a nový majitel nás tu také už nemusí chtít :D Našla jsem nádherný pozemek na prodej na který bychom i měli ale problém je v tom ze na výstavbu nového domu by se musela brát hypotéka. Jelikož jsem na mateřské tak s hypo chceme počkat až zase budu chodit do práce a teď k tématu myslíte si že se dá normálně žít v mobilním domě třeba cca 4 roky než bude postavený normální dům? Nebo že je to úplná blbost :D Pozemek je obrovský takže by bylo kam zaparkovat až budem stavět :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4674
3.12.19 00:47

Jasně že dá :-), úplně v pohodě.
Jen musí být zateplený na naši zimu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21636
3.12.19 06:30

Dá, bez problémů, v tom s izolací, dvojitými skly..Viděla jsem domy, kam bych se hned nastěhovala, cena 500000 a výše. My jsme chtěli levnější, jen jako sezónní chatu. Ale prolezli jsme všechny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11176
3.12.19 07:12

Pokud v tom máte trvale bydlet, tak musíte investovat kolem půl milionu a víc. Jinak bydlení nic moc komfort, není to nemovitost. pokud si to někdo pořídí jako trvalé bydlení, je z toho spíš nešťastný…Dobře si spočítejte jestli by se vám nevyplatilo spíše zůstat v nájmu než investovat peníze do tohoto. I když dojde k prodeji bytu, vaše nájemní smlouva stále trvá a vypovědět ji lze jen podmínek daných OZ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10651
3.12.19 07:15

Tak jestli je to ten nový, co stojí nejméně milion, tak ten vypadá, že dá. V těch levnějších to dám tak týden o dovolené, pro mě by to na bydlení teda nebylo, není tak k hnutí ani moc úložné prostory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 07:28

Bydlet by se v tom dalo, ale bez dětí. Ty,,pokojíčky" jsou prostě katastrofa. Prolezli jsme jich dost, jsme v podobné situaci jako vy, ale čím víc jsem jich viděla, tím víc jsme věděla, že to prostě nedám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
558
3.12.19 08:34

Měli jsme to jako chatu a na stálé bydlení bych to teda nechtěla. I když tam bylo místa dost, tak prostě ne. Co vám bude napájet spotřebiče, kde budete brát vodu, jak budou vyřešené odpady? Navíc je v tom v létě šílené vedro, v zimě zase celkem trvá, než se to vytopí. Nešla bych do toho, už vůbec ne s dítětem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21636
3.12.19 09:19

Znám holku, která v něm normálně bydlí, s partnerem a ročním dítětem. Je to tedy též na dobu určitou, ale poněkud se protahuje. Mají to fikane udělané, nebydlí se jim špatně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2543
3.12.19 12:57

Zvyknout se dá na všechno, tak myslím, že dá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama