Moč páchne

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2206
3.3.13 19:58

moč páchne

Ahoj zničeho nic mi tak trochu začala páchnout moč, Dříve jsem trpěla na záněty močáku a ledvin (pálení, štípaní, časté chození, bolet, krev)ale nikdy mi nepáchla moč. Stávalo se mi to jedině když jsem brávala antibiotika na různé věci nejen zánět moč.,po dobrání zápach odezněl..
Nevíte někdo čím to může být? Jídelníček jsem nijak nezměnila.
:think: :think: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
bamba
3.3.13 20:09

Nepiješ málo?

• Citovat
  • Nahlásit
20278
3.3.13 20:12

Jsi v tom

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2206
3.3.13 20:14

No piji málo, ale to dlouho době, ted se to právě spíš zlepšilo že piji více… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2206
3.3.13 20:16
@RyBANA píše:
Jsi v tom

proč myslíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
bamba
3.3.13 20:17

Jestli páchne moč v těhotenství, to si nepamatuju, ale že když se málo pije, to vím. Měla bys vypít denně aspoň 2 litry tekutin (ne sladkých) nejlépe vodu nebo čaje (bylinkové, ovocné).

• Citovat
  • Nahlásit
20278
3.3.13 20:18
@brulinka píše:
proč myslíš?

Myslím, že to chceš slyšet (číst), tak jsem ti chtěla udělat radost 8) :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2206
3.3.13 20:19

@bamba
piji jen vodu, sladké věci skoro nikdy.. ale dřív jsem pila ještě méně a moč mi nepáchla.. Ani nedokážu popsat po čem páchne :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2206
3.3.13 20:21

@RyBANA No tak tě uklidním a nejsem!
Chtěla bych slyšet čím by to mohlo být, a nééé to co bych chtěla slyšet.. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.3.13 20:24

Tak já mám ten sam problém, tehotná nejsem -nesexuju, piju furt stejně, ani víc ani mín, jen vodu ale ta moč zapáchá strašně, třeba 2dny pak den nic a znovu… 8o nevím čím to…celkem me to znepokojuje…asi před mesícem jsem byla marodná, bolelo me na ledvinach ale asi z přechladnutí, dost jsem kašlala a mela teploty a třesavku, asi tak tyden no ale po mesíci a moč páchne jinak už me nic nebolí tak nevím, u doktora jsem nebyla

• Citovat
  • Nahlásit
2897
3.3.13 20:25

Dceři, když páchla moč, tak měla vždycky zánět močáku a přemnoženou E.coli, i když byla bez horeček a nepálilo ji čůrání

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5761
3.3.13 20:26

Taky mi občas páchne, někdy hodně silně a jinak, než když z mála tekutin. Čím to je netuším (taky trpím na záněty močáku) :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1101
3.3.13 20:29

Já nechci strašit ale měla jsem strach u malýho jestli nemá cukrovku a doktorka se měla ptala jestli mu nezapáchá moč prý to smrdí jako aceton

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4441
3.3.13 20:38

Kamarádky synovi taky páchla moč a zjistili že je to od zubu, když se mu klubali stoličky tak tam dostal zánět, a i když ho léčili tak se dostal do těla do močáku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K.Black
3.3.13 20:43

A to smrdí že ji cítíte i ze záchodu, vždyť je to k hlavě výška :think: to musí být teda retych, asi bych zašla k dr s močí :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Užitečné odkazy

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat