Augmentace (zvětšení) prsou

Fotoalbum tématu (50) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucísek83
Stálice 73 příspěvků 01.03.13 15:48
augmentace (zvětšení) prsou

Ahoj, zdravím všechny :)…založila jsem toto diskusní téma z toho důvodu, že mě tato operace čeká v dubnu…podstupuji ji dobrovolně, ale ani tak se neubráním obavám jak z operace, tak obavám po operaci, tak bych chtěla moc poprosit o názory, rady a zkušenosti těch, kteří tuhle operaci mají úspěšně za sebou…moc vám děkuji. Lucie

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 390 Další »

Reklama

Reakce:

vendy111
Ukecaná baba ;) 1812 příspěvků 01.03.13 16:22

Mám 4 roky po operaci a lituju jen toho, zě jsem nešla dřív. Nevím, co konkrétně tě zajímá, mě to ani nebolelo, jen hoooodně tlačilo a byl ten hrudník sakra těžký. 2týdny jsem měla klidový řežim, pak už jsem normálně fungovala, ale nesmíš se aspoň 2 měsíce moc namáhat. Po roce jsem otěhotněla, kojila a prsa zůstala pořád stejná ;-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.13 16:24

Já anonimně, protože je to jen moje věc a nechci veřejně vystupovat.

Mám zvětšené prsa 7 let na č.3, kapkový tvar, vše v pohodě, ale strašná bolest cca týden po operaci nemohla jsem spát.
Jinak jsem s prsama 1× kojila do 2let a teď kojím zas měsíc vše v pohodě.
Po ukončení kojení jsem byla na sonu a vše bylo dobrý i tvar trošku mi poklesly, ale žádné psí uši :mrgreen:

Lucísek83
Stálice 73 příspěvků 01.03.13 16:26

Vendy, děkuji moc za příspěvek…potěšila si mě… :). Já osobně mám strach z těch komplikací potom, hlavně z té bolesti. Kde tě operovali? Já jsem si vybrala Bulovku v Praze, jsem z Rakovníka a loni v srpnu mi tam dělali abdominoplastiku (operaci břicha). A jak velké implantáty sis nechala udělat?

vendy111
Ukecaná baba ;) 1812 příspěvků 01.03.13 16:28

Mám 280 ml, ale něco málo jsem už měla, takové malé dvojky a udělalo mi to tak C-D, mám kulatý tvar, ale jsou přirozený. Dělal mi je v Plzni Kydlíček :-) každý rok chodím na kontrolu a na sono.

Lucísek83
Stálice 73 příspěvků 01.03.13 16:29

I tobě anonyme děkuji za názor :) Jo, ta bolest, té se opravdu bojím, protože jak už jsem zmiňovala, byla jsem na plastice břich (ze zdravotních důvodů, kýla a rozestup břišních svalů) a bolelo to hodně. K čemu by si přirovnala tu bolest…vím, že jí každý cítí jinak, ale jen tak pro zajímavost. A kde tě operovali?

vendy111
Ukecaná baba ;) 1812 příspěvků 01.03.13 16:30

Bolesti se neboj, daj ti kdyžtak prášky, já žádné nechtěla, nic mě nebolelo, jen to bylo nepříjemný, ale já jsem asi divná, nebolí mě ni :-D

Lucísek83
Stálice 73 příspěvků 01.03.13 16:31

Já mám psaný 180-230 ml, že uvidí až na sále, až to přifouknou, jak to bude vypadat, ale tak přemýšlím, že bych si nechala trošku větší, no uvidím, co mi na to řekne operatér, až nastoupím…ale já nemám prsa skoro žádná, jedno teda jo, ale druhé se mi po porodech skoro ztratilo…

vendy111
Ukecaná baba ;) 1812 příspěvků 01.03.13 16:32

Sestřenka je má taky a bolest přirovnala jak kdyby jí někdo na fotbale rozkopal žebra. Pro mě je víc nesnesitelná bolest v krku, než toto :-)

vendy111
Ukecaná baba ;) 1812 příspěvků 01.03.13 16:34

Pod 250ml bych nešla, pokud nic nemáš, neudělá ti to ani dvojky. Sestřenka taky neměla nic a 250 jí udělalo hezké dvojky, podprdu nosí B.

Lucísek83
Stálice 73 příspěvků 01.03.13 16:36

Tak to si jako moje kamarádka :D, tu nebolí ani tetování, je divná :lol:,aspoň já jí to říkám :)

Lucísek83
Stálice 73 příspěvků 01.03.13 16:38

Auuu…rozkopaná žebra :|. Mě se právě ty mililitry rozležely v hlavě a když už, tak ať je to taky vidět :D

denizperi
Kecalka 413 příspěvků 01.03.13 16:39

Tak at vam holky pekny novy prsa slouzi a citite se dobre:) ja bych si chtela nechat udelat modelaci prsou, mam c.4. ale ten tvar.. navic mam jedno vetsi nez druhe.. v podprsence to neni tak videt a prsa vypadaji v celku pekne, ale bez podprdy je to horsi:D jsem srab, bojim se toho, ze to bude bolet a na operaci me dobrovolne nikdo nedokope:D tak at se vsechno podari, tak jak ma a jsi spokojena… :mavam:

vendy111
Ukecaná baba ;) 1812 příspěvků 01.03.13 16:40

Právě, radši víc, zvykneš si na ně a pak ti to bude líto a budeš chtít větší ;-) jak říkám, míň jak 250ml určitě ne ;-)

denizperi
Kecalka 413 příspěvků 01.03.13 16:41

@vendy111 kdyz uz, tak uz;) ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 390 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama