Zapáchající větry

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.3.13 07:25

zapáchající větry

Ahoj, doufám, že pochopíte, proč píšu anonymně.
Už cca 2 měsíce trpím hrozně na nadýmání, které šíleně zapáchá, nejhorší je to večer, stydím se před manželem. Byla jsem u doktota, ten mě poslal na internu, ale tam mi doktor řekl, že je to normální, a nic se mnou neudělal, jen mi prohmatel břicho. Neměl jste někdo podobný problém??? Už nevím co dělat. :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12744
1.3.13 07:33

Je to vetšinou od jater. zkus držet žlučníkovou dietu a uvidíš jestli se to zlepší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58761
1.3.13 07:35

Tablety Noball si kup ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Jessie8951
1.3.13 07:47

Záleží také na tom co jíš, kusit zařadit víc vlákniny do jídla.

• Citovat
  • Nahlásit
cher
1.3.13 07:48

Dej si čistící dietu. Myslím, že tak jako správná stolice má mít takovou konzistenci, že vůbec neušpiní zadek, tak prd by neměl být zabiják :lol:, jestli je, něco se ve střevech kazí nebo je tam špatně. Pamatuju si, že syn smrděl otřesně, když měl salmonelu. Neříkám, že to máš ty, ale rozhodně do není normální, jak si myslí doktor. Pročistise, pij bylinné čaje, možná bych vyzkoušela i klystýr a pak jsou i nějaké tabletky-emupisan, nebo tak nějak proti nadýmání.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.3.13 08:01

No čistit se snažím, zkouším Psylium, pitnou rašelinu - to by mělo čistit střeva… Piju bylinky, na čištění krve. Vlákninu nepotřebuji, na záchod chodím mylsím dobře, ale ty větry :oops:
Ta Salmonela _ jsou u toho ještě nějaký jiný příznaky?? K tomu je horečka ne?

• Citovat
  • Nahlásit
cher
1.3.13 08:10

Je salmonela, campilobacterus, rotaviry…jsem takové dítě štěstěny, že všechno jsem na svých dětech měla čest zkusit a se vším jsme skončili ve špitále. Ale třeba dr říkal, že mnoho dospělých ani nepozná, že má campilobactera. Takže to je ještě možnost, zajít si na výtěr. Jinak by to aspoň částečné bolesti břicha a průjem asi provázely. Ale výtěrem nic nezkazíš

• Citovat
  • Nahlásit
bamba
1.3.13 08:26

Měla jsem stejný problém spoustu let. Neustále nafouklá, větry děs. Po letech se dostavila častá stolice a nakonec mi zjistili crohnovu chorobu.Je to blbá nemoc a nevyléčitelná. Je to vlastně zánět tenkého střeva. Co ti dělá nejvíc zle? Jak se cítíš po mléku? Nenech se odbýt. A pozor, u crohna se nesmí vláknina, tak aby sis ještě neublížila. Trvej na vyšetření.

• Citovat
  • Nahlásit
8232
1.3.13 08:48

Může to být předzvěst nějaké střevní plísně, chronického onemocnění jako už zmiňovaná Crohnova nemoc či celiakie, já bych trvala na kolonoskopii. Dr. shlédne povrch sliznice, případné nesrovnalosti apod. Pouhým prohmatáním břicha bych se nespokojila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6050
1.3.13 08:55

Dej si to do vyhledavače na netu, je tam toho tolik až nebudeš vědět co dřív, může to být jen nějaká dočasná záležitost ohledně stravování, ale může to být i závažnější problém zdravotní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.3.13 08:59

No chystám se znovu k obvoďákovi, ale ten pocit, že na mě všichni koukají jak na hypochondra, co zdržuje :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
805
1.3.13 09:12

Ja napisu nenanonymne. Taky mam takove potize. Zalezi co jim. Kdyz jsem byla v jedne africke zemi tak jsem tam neco chytla a pak to byl opravdovy puch. Tri tydny jsem mela prujem zvraceni. Myslela jsem ze umru. Byla jsem i u doktora a kdyz jsem rekla kde jsem byla tak to ani neresil protoze moje mikroflora neni na takovou zatez vybavena. Obecne trpim na nadymani. A to nadymani zapachajici. Uz mam nejak vypozorovano co muzu a nemuzu jist. DOkonce mne delaji potize i velikosti porci. Musim jist tak akorat coz je nekdy tezke odhadnout. Kdyz mam male porce a nebo naopak velke porce tak mam silenou plynatost. Ale priznam se ze me nenapadlo to resit pres doktory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1144
1.3.13 09:17

Napada me treba nesnasenlivost lepku, mleka (tolik v nasi populaci casta), kombinace obilovina+maso, obilovina+ovoce, mnoho sladkeho, spatne stravitelne jidlo ve strevech kvasi a dela onu zminovanou neplechu.. nejcastejsi breberky ve strevech jsou kvasinky, ale muze to byt cokoliv jineho…
zacala bych odlehcenou stravou- vyradit lepek a mleko, jednoduche cukry, prumyslove zpracovane potraviny, chemicka aditiva, snizit ovoce, alkohol, kavu. Jist hlavne tepelne upravenou zeleninu, dusene a varene maso, vyvary, varene obilniny (jahly, pohanku, ryzi, polentu), trochu lustenin (hlavne cervenou cocku, adzuki), trochu kysaneho zeli, zelene nate (rerichu, vojtesku), trochu seminka a orisky, do jidla trochu oleju lisovanych za studena.
Z doplnku muzes pridat zeleny jecmen, chlorellu, laktobacily, koprivovy caj.
Streva si odlehci, procisti se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
805
1.3.13 09:28

Pokud je to alergie na nejakou latku tak bych jidlo nemichala pate pres devate abys byla schopna vysledovat po cem to je a hlavne jestli nemas i dalsi doprovodne symptomy urcitych nemoci jako napr. silna unava nebo ze ti byva spatne. Znama takhle prisla na celiakii. Vzdy jeden den jedla jen jidla s jednou slozkou a zjistila ze nemuze nic obilneho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
bamba
1.3.13 09:38

Taky jsem si myslela, že mám celiakii. Vynech syrové ovoce a zeleninu, smažená jídla, mléko, sýry, čerstvé pečivo. Každý den odeber jedno a uvidíš jestli se ti po vysazení včech uleví, určitě trvej na kolonoskopii a vyšetření na lepek.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat