Močový měchýř zánět

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.10.21 18:23

Močový měchýř zánět

Dobrý den, a šla jsem tam s tím že jsem měla příznaky na zánět močáku. (je mi pod 15)a doktor říkal že mám zánět močáku. Tak beru prášky a piju brusinkový čaj. Jen se ptám jestli budu mít menses. Protože jsem ji ještě ani jednou neměla. Děkuji za odpovědi. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
18.10.21 18:25
@Anonymní píše:
Dobrý den, a šla jsem tam s tím že jsem měla příznaky na zánět močáku. (je mi pod 15)a doktor říkal že mám zánět močáku. Tak beru prášky a piju brusinkový čaj. Jen se ptám jestli budu mít menses. Protože jsem ji ještě ani jednou neměla. Děkuji za odpovědi. :srdce:

Omlouvám se za chyby :? Opravuji!: dobrý den šla jsem k doktorovy s tím že mám zánět močáku.

• Citovat
  • Nahlásit
26475
18.10.21 18:47

Ano budeš, mocak s tím nesouvisi. To by bylo hodně neplodných holek, kdyby po jednom zánětu mocaku přišly o ms :D kdy ji dostaneš ti ale nikdo nepoví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 18:53
@Kriss Tina píše:
Ano budeš, mocak s tím nesouvisi. To by bylo hodně neplodných holek, kdyby po jednom zánětu mocaku přišly o ms :D kdy ji dostaneš ti ale nikdo nepoví.

Děkuji za odpověď :srdce:. No jsem se trochu bála :D

• Citovat
  • Nahlásit
7400
18.10.21 20:14
@Anonymní píše:
Omlouvám se za chyby :? Opravuji!: dobrý den šla jsem k doktorovy s tím že mám zánět močáku.

No, ty chyby jsi moc nevylepšila. :) Ale k tématu: jež i sušené brusinky,,v čaji toho léčivého asi moc nebude.Ale jak to budeš mít s MS ti nrporadim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
20.10.21 08:49

Budeš mít…:) uplne v klidu…jo a doporucuji se nekoupat, chce to suche teplo nebo do vody :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.21 14:43

@Plmo gramatiku na klávesnici nějak neřeším :lol: no, já měla ještě před tím než sem šla k doktorovy, tak jsem jedla brusinkovou marmeládu :poblion: A na 1 den sem měla klid a zas. No čaj to asi neviresi. Mám urologický čaj. Ale tak když mi to doktor doporučil :) ale prášky mi též nepomáhají. Ale věřím že se to vyléčí :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.21 14:45
@Niki315 píše:
Budeš mít…:) uplne v klidu…jo a doporucuji se nekoupat, chce to suche teplo nebo do vody :)

Nekoukat? To nevydržím :poblion: myslíš sprchovat? :)

• Citovat
  • Nahlásit
5817
20.10.21 18:48

Co máte za ATB?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie