Móda a styl pokec

Skupina pro ty, které baví móda, chtějí změnit svůj styl, nebo se v něm jenom hledají a rádi o tom pokecají a navzájem si poradí.

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Omezené přispívání (pouze členové mohou do skupiny přispívat)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Avlin
Závislačka 2920 příspěvků 11.3.16 08:06
Móda a styl pokec

Zdravím nově příchozí :mavam: :mavam: :mavam:
Na úvod jsem se rozhodla pro změnu svého šatníku, můj styl od každého něco a nejde to zkombinovat mě už to nebavilo. V šatníku krásné halenky a topy a prostě se všemi kalhoty to vypadalo hloupě nebo nevkusně. :zed: :zed: :zed: A po současných událostech v mém životě jsem se rozhodla o radikální změnu svého šatníku. Odhodlavala jsem se k tomu uz delší dobu a pořád nebyl čas nebo odvaha. A teď jsem se do toho pustila.
Chtěla bych tom pokecat s dalšími. O nákupech co jste si pořídily, co jsme ulovily co scháníme a kde jsou dobre obchody. Rada bych probírala styl, a módu obecně. Co se hodí na různé příležitosti a co si obléci kdyz někam jdete a stojíte před satnikem a nevíte co na sebe.
Manžel je úžasný chodí se mnou po nákupech a vždy mi řekne svůj názor, podporuje me i v odhodláni změnit můj šatník, ale nechci ho tim pořád otravovat.
Přidá se někdo???

Reakce:
Cullenova
Kecalka 409 příspěvků 22.2.17 10:31

Dnes jsem hodila snad polovinu svého šatníku na Vinted, snad se mi co nejdříve udělá místo ve skříni :oops: :palec:

Avlin
Závislačka 2920 příspěvků 22.2.17 17:27

@Cullenova mno je to už skoro rok co jsem šatník vytřídila a ted na jaře plánuji další probírání. Za chvíli rodím tak pak chvilku počkám co mi bude a co ne a opět to poletí z domu… Aby jsme se sem vešli :palec:

Cullenova
Kecalka 409 příspěvků 26.2.17 19:25

@Avlin
Ty jo, nějak mi blbne označování, nebo co… vůbec mi nedošlo upozornění, že jsi mě zmínila v příspěvku :think: Nicméně, já sice těhotná nejsem, ale snažím se o tzv. kapsulový šatník :dance:

Avlin
Závislačka 2920 příspěvků 27.2.17 04:46

@Cullenova to je zajímavý nápad… Rozhodně až budu třídit šatník tak bych se o to mohla pokusit ;)

Cullenova
Kecalka 409 příspěvků 27.2.17 09:07

@Avlin
Mám ráda minimalismus a zjistila jsem, že ne vše vynosím :-)

Avlin
Závislačka 2920 příspěvků 19.4.17 19:15

Tak se pomalu chystám třídit šatník, co mě je co mi není a co teď budu nosit co nebudu nosit hlavně teď mám problém s tím, že na košile moc nejsem a kojit tak potřebuji něco co se pohodlně rozepne a můžu kojit a nic takového doma nemám teď mi něco půjčila mamka a tchýně, ale už přeci jenom se dostanu více mezi lidi tak mě čeká velký úklid a třídění :-)

Bondgirl007
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 20.4.17 12:39

Ahoj holky, zaujalo me tema kapsuloveho satniku, taky se o nej pokousim, ale zatim mi to moc nejde :oops: Snazim se ted nekupovat nove veci a kdyz uz, tak to musi byt jednoznacne zkombinovatelne s tim, co uz mam a musim vedet, ze to vynosim. Zimni veci uz jsem celkem vychytala, ted jsem zvedava, jak to pujde s letnimi vecmi, tam to mam kazdy pes jina ves :roll:
Kolik mate treba kalhot, botu, sukni a satu? Mne nekdy pripada, ze neceho mam zbytecne moc a neceho zase malo, tak by me to zajimalo, jak je to u vas?

Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině
Přidat nové téma

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny