Móda pro děti Desigual?

1491
29.6.13 14:34

Móda pro děti Desigual?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli nemá některá z vás zkušenost s oblečením pro děti zn. Desigual? já sama mám od této značky mnoho věcí a jsem docela spokojená. Kamarádka mi ale říkala, že věci na děti jsou prý méně kvalitní a časem ztratí barvu. Díky za zkušenost :) :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6453
29.6.13 15:04

Je to tak-mela jsem pro dceru nekolik satu, tricek, sukni, mikin…vsechno slo do pryc dost brzo-hlavne barvy, zmolky, zdrclo se to…hruza fakt. Koupeno v orig kamennem obchode na vice mistech
Ja teda si myslim, ze kvalita i dospelackeho je nic moc, ale lepsi nez ty decke
A to jsem se k tomu chovala doceka slusne-vetsinu jsem ani nedavala do susicky a barevne veci peru vzdycky v kvalitnich pracich gelech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1491
29.6.13 15:13

@Mišmiš já mám na sebe několik šatů, triček a kabátů. Kabáty i kabelky vypadají pořád dobře. Zbytek ztratil barvu. Chtěla jsem malé koupit šatičky, protože mám tuhle značku opravdu ráda ale začínám nad tím hodně uvažovat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6453
29.6.13 15:24

Tak to neres a kup ne? Pokud jsi takovy fanda udela ti to radost - sice do par vyprani, ale co. Ja hadry moc neresim, takze se k nim budes treba chovat lepe, bude to mene nosit a vydrzi ti dele

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69305
29.6.13 15:54

Já mám tu značku ráda, ale oblečení dlouho nevydrží, dokonce se mi většinou hnou i švy, jde to hičmo, jak trička od ťamanů, za ty prachy, no nekup to :mrgreen: ale líbí se mi, je to skvělý styl, Zkus značku nolita pocket, není tak barevně divoká, ale je taky skvělá a ta už celkem vydrží i sušičku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat