Módní poradna

19905
14.9.21 23:28

Módní poradna

Ahoj, k těmhle botám slimky cca 5 cm nad kotník. Jaké prosím ponožky, jestli vůbec? Díky za názory :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1985
14.9.21 23:30

Buď žádné nebo extravagantní, jestli se na to cítíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7941
14.9.21 23:47

Žádné nebo max tělové silonky. Když extravagantní tak to bys musela být celá. Ale vlastně nemusela, viděla jsem kytickovane ponožky v lodičkách. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19905
14.9.21 23:52

To ne, žádnej Dědoles :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1523
14.9.21 23:59

Si dokazu predstavit, ze klidne neco takovyhleho, proste v bote normalni ponozka a nahore nejaka krajka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
602
15.9.21 00:08

Já bych asi volila ty klasické ponožky do balerín, aby nebyly vidět, nebo bych je nosila k černým silonkám a sukni… ale jsem módní usedlík, takže netuším, jak by to správně mělo vypadat. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32658
15.9.21 05:44

Buď bych si pořídila delší kalhoty, nebo teda silonové podkolenky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9699
15.9.21 06:20

@Bubla Bůčková Ponožky jako do balerín

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
15.9.21 07:55

Balerinkove ppnozky, silonkove ponozky, krajkove ponozky, cerne silonky, nebo odvaznejsi vzorovane normalni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
415
15.9.21 07:58

Teeda ty jsou super :palec:
Já jsem asi hovado, já bych si vzala obyčejné černé kotníkové :lol:
Ale jinak se přikláním k těm černým krajkovým, to by mohlo vypadat pěkně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37066
15.9.21 08:22
@Darkandeep píše:
Teeda ty jsou super :palec:
Já jsem asi hovado, já bych si vzala obyčejné černé kotníkové :lol:
Ale jinak se přikláním k těm černým krajkovým, to by mohlo vypadat pěkně.

takový normální docela humpolácký boty, kočkopes - pánský důchodcovský boty s kramflekem - taky bych si vzala normální fusky

a vůbec si nedovedu představit být v tom naboso

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17637
15.9.21 08:23

Něco, co není vidět. Mně osobně se ekluje, když z bot lezou nízké ponožky a nebo jsou klasické.
Snesu to max na sport.
Super pevné a držící ponožky jsem koupila v Lidlu před dvěma týdny, nejsou úplně silonkové, ani bavlna. Drží a nejsou vůbec vidět. Navíc tohle je vyšší bota a dobře se to skryje.
Dej fotku, jak to vypadá na noze s těmi slimkami, už jsem po nich taky pokukovala :P

Edit…já osobně teda považuju za hezký mít holé kotníky a úzké kalhoty nad. Dlouhé nohavice jsou pro staré báby :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19905
15.9.21 08:29

Holky já nevím jestli je pořídím :D nosila jsem stejně před 20 lety a to se k nim nosily zvonáče :lol: jenže když už je chladno, tak ta noha docela ofoukne. Mám dlouhý nohy takže nic ke kotníkům nedej bože aby mi to bylo pod kotníky :mrgreen: asi půjdu rovnou do nízkých kozaček…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
15.9.21 08:54

Naboso? To by asi dřelo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1523
15.9.21 10:04

@Cattus hele ja treba muzu mit holy kotniky jen v super horkym lete, jinak nastydnu a mam pak v haji mocak… takze vecne veku i v lete chodim v ponozkach a i ty kotnikovy mam tak aby sly nad kotnik a mezi tim jen kousililinek holy kuze a pak kalhoty. I k sukni nosim kecky a v nich ponozky a proste kombinuju barvu ponozek se sukni no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat