Second hand, HK/Pce Svatební šaty?!

Anonymní
6.9.21 18:22

Second hand, HK/Pce Svatební šaty?!

Ahoj holky, prosim nevite, kde je v okoli Hradce, nebo Pardubic second hand, kde bych sehnala svatebni šaty? Dekuju moc za pomoc:) :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17
6.9.21 18:30

Ahoj, o second handu opravdu nevím, ale zkus se podívat na Vinted☺️ svatebních šatů je tam spousta a třeba najdeš prodejce poblíž☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1799
6.9.21 18:34

Já jsem kupovala přímo v salónu, jednou za čas obměňovali kolekci a staré šaty prodávali. Dokonce mi je ještě i upravili :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279
6.9.21 19:08

Take jsem kupovala v salonu a měla jsem je upravené na míru. Ale bylo i dost lidí co prodávalo na bazaru. Záleží jakou máte velikost. Měla jsem 44-46. A klidně je posunu dále. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.9.21 21:27

@Paulita87 na vinted jsem se divala dneska a nic, proto jsem sla s dotazem sem :andel: :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.21 21:29

@koko30 budem se brat na zactku 6.teho mesice, takze take netusim, co telo uplne vyvede ve velikosti :lol: muzete mi popripade poslat foto? :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
10599
7.9.21 00:30

Půjčovna šatů společenský, tak i svatebních v Kozojídkách ;) je to za Novým Bydžovem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279
7.9.21 07:41

Můžu ale radši bych soukromě, napište mi zprávu a pak vám pošlu foto… Ale veřejně se mi nechce posílat fotky :D ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.21 10:15

@sharunka03 nechci si pujcovat saty, zadne tam neprodavaji;) to mam v zaloze lemoniku na pujceni :kytka: zajimaji me jen second handy:)

• Citovat
  • Nahlásit
20181
8.9.21 15:37
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosim nevite, kde je v okoli Hradce, nebo Pardubic second hand, kde bych sehnala svatebni šaty? Dekuju moc za pomoc:) :kytka:

koukni primo na beremese.cz ;) a vinted

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10599
9.9.21 00:25
@Anonymní píše:
@sharunka03 nechci si pujcovat saty, zadne tam neprodavaji;) to mam v zaloze lemoniku na pujceni :kytka: zajimaji me jen second handy:)

Pardon, ale co pak budeš dělat s těma šatama? Přijde mi to zbytečný nebo se budeš ještě chtít vdávat znovu? :roll: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20181
9.9.21 12:48

@sharunka03 ja kdyz videla ceny pujcovneho, tak jsem malem omdlela, za tu samou cenu jsem mela fungl nove, tak jsem je koupila a se ztratou 1500 prodala dal okamzite, byly jak nové ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10599
11.9.21 23:26

@Káťa19 Záleží, kde myslíš, já mluvím o konkrétní, kde jsme si půjčovali, před 6 lety. Dneska si musí člověk uvědomit, že kolikrát kvůli covidu (aspoň se to s oblibou na covid dnes vše svaluje) Takže je možné, že to i tam může být dražší, ale za nás se to určitě ještě vyplatilo. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat