Modrý melír - zpátky na hnědo

6
20.7.13 19:04

Modrý melír

Ahojte. Mám nově udělaný modrý melír, ale ofina se mi nelíbí. Chtěla bych si ji přebarvit zpátky na hnědou. Nemám přírodní barvu, barvím si vlasy. A tak se chci zeptat jestli stačí koupit hnědou barvu a obarvit ofinu? A jestli nevadí když si to obarvím hned asi čtvrtý den po melíru?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
20.7.13 19:07

Ty si chces sama doma obarvit ofinu na hnedo ke zbytku hlavy, ktery je modry? 8o

to ti gratuluju k odvaze a hod, prosim, foto, az to bude hotove :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
378
20.7.13 19:07

Podle mě to nevadí. Klidně si to obarvi. Akorát spíš bych se zeptala u kadeřnice, ne tady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41882
20.7.13 19:16
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
20.7.13 19:41

No já bych k té kadeřnici raději rovnou zašla a modlila se, aby udělala co se dá..:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
20.7.13 19:48

Ty nevíš co je melír? To je pár modrých proužků a ne celá hlava.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
20.7.13 20:03
@1Ivana1 píše:
Ty nevíš co je melír? To je pár modrých proužků a ne celá hlava.
nemusís se rozcilovat, ymslela to ze srandy, že jo
@Ali-Ali píše:
Ty si chces sama doma obarvit ofinu na hnedo ke zbytku hlavy, ktery je modry? 8oto ti gratuluju k odvaze a hod, prosim, foto, az to bude hotove :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5166
20.7.13 21:07

Já bych to nechala být, podle mých zkušeností modrý melír je cca za 3 týdny vymytý. Takže než sama doma experimentovat, tak bych měsíc vydržela. Nebo bych to nechala na kadeřnici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
20.7.13 21:39
@Baruska2011 píše:
Já bych to nechala být, podle mých zkušeností modrý melír je cca za 3 týdny vymytý. Takže než sama doma experimentovat, tak bych měsíc vydržela. Nebo bych to nechala na kadeřnici.

No právě že to byla barva tak nevím jestli se to vymyje tak rychlo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1918
20.7.13 23:22
@1Ivana1 píše:
Ahojte. Mám nově udělaný modrý melír, ale ofina se mi nelíbí. Chtěla bych si ji přebarvit zpátky na hnědou. Nemám přírodní barvu, barvím si vlasy. A tak se chci zeptat jestli stačí koupit hnědou barvu a obarvit ofinu? A jestli nevadí když si to obarvím hned asi čtvrtý den po melíru?

Ja jsem kadernice, ale uz par let to profesionalne nedelam. Tenkrat se takovehle vyrazne barvy rychle vymyvaly, i kdyz to byla trvala barva.
Pokud nemas znicene, zkrepatele vlasy, tak si tam barvu muzes dat. On se doporucuje odstup mezi barvenim atd. aspon 2 tydny, ale i ze sve zkusenosti ti muzu rict, ze jsem si barvila vlasy 2× v jeden den a neslezly mi.
Ale jestli se nejak bojis, kup si „sampon“ v krabicce. Tam je jen 3% peroxid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama