Mohl by my tu nekdo poradit prosim

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
25.6.22 20:03

Mohl by my tu nekdo poradit prosim

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jsem rok po operaci výhřez plotenky… v a rok a půl. Jsem těhotná 16.10 mám termín porodu a chci se tu zeptat slisela jsem už ze není dobře rodit je lepší císařský rez proto ze porod bych zvládla ale skončila bych opět na sále s bolesti zas po operaci a muže hrozit i druhá operace ptám se ale také se moc bojím Jaké bolesti jsou po císařském řezu? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12445
25.6.22 20:19

@Fatima21 bolesti po císařském řezu jsou velké- máš rozřízlou dělohu, břišní svaly a ještě kůži, ale dají se v pohodě na přání utlumit. Když to srovnám s bolestí se skříplým nervem krční páteře, kdy to projede při pohybu celým tělem, je to tak nastejno. Měla jsem císaře 2, druhý byl na přání. Při prvním jsem vydržela bez analgetik, při druhém jsem si je nechala dát a bylo to v pohodě daleko dřív. Normálně jsme dokázala pár hodin po porodu fungovat a o malou se starat sama. Ale každý tu bolest vnímá a prožívá jinak, no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3560
25.6.22 20:23

Nejlepší bude se zeptat někoho z oboru-neurochirg, spondylochirurg, neurolog.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
693
25.6.22 20:41

Tu operaci plotenky nejaky lekar indikoval, toho bych se ptala, jaky zpusob porodu je pro tebe nejlepsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat