Mohlo se mi zvýšit AMH?

Anonymní
5.4.17 08:06

Mohlo se mi zvýšit AMH?

Ahoj holky podstoupila jsme ve 2 CAR test na AMH
první výsledek 1,3
druhý výsledek 1,0

nyní mám v rukou výsledky z imunologie v Plzni, kde mi naměřili 2,3

jak je toto možné?? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1925
5.4.17 08:11

@ejbinka No ono to asi zalezi, v jakou dobu ti ten hormonalni profil delaji..dela se od 2 do 6 dne menstruace myslim..ale je to dost velky rozdil, to je divny, protoze amh se proste nezvysuje..a fsh mas kolik? Tak snad ti to v CARu vysvetli :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.4.17 08:12

@romik0013 HP mám v pořádku, FSH také.

AMH mi vždy odebírali kdykoliv tam prý na DC nezálěží :think:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
1925
5.4.17 08:19

@ejbinka ji,to je vlastne pravda..no tak to jsem zvedava, co ti reknou, protoze je rozdil mit 1 a 2.3.. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16736
5.4.17 08:25

To jsem zvedava jestli se ti nekdo ozve s podobnou zkusenosti :) me dr. rikal, ze drobne odchylky muzou byt kdyz je jina laboratoř, ale toto uz je vetsi posun :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.4.17 08:34

Je to možné, protože AMH není spolehlivým ukazatelem ovarialni rezervy. Ukazuje hladinu na ten který cyklus. A ano, když mas jeden cyklus 0,3 tak další mít 8 nebudeš, ale tahle odchylka mi přijde normální. Navíc mi přijde, ze každá laboratoř měří jinak. Měla jsem v Heliosu 0,3 - Texl mi cpal dárcovská vajíčka, po roce u Machace v Ivf clinic Olomouc jsem těhotná z vlastních. Přeju ti brzké otěhotnění :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
1925
5.4.17 08:37

Takze jakao, kdyz mi napoprve namerili 3.6,tak za rok mi treba nameri 1.5? To si nemyslim, jako rozdil treba 0.5 beru, ale ty vysledky by vesmes meli byt stejny..to amh klesa, sice pomalu, ale klesa..a samozrejme aj s amh 0.3 se da prirozene otehotnet ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1925
5.4.17 08:39

A amh je nejspolehlivejsim ukazatelem ovarialni rezervy…nemeni se behem cyklu, to by ty hp mohli delat kazdej mesic..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2905
5.4.17 08:42

Anonymní, takže by jeden vaječník měl lepší zásobu než druhý a záleží v jakém cyklu se zrovna AMH dělá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Anonymní
5.4.17 08:44

Dr. v CAR mi zatím řekla, že to není takový rozdíl o 1 a je to možné, že to takhle stouplo. V pátek jedu do CAR kam dojíždím na studii a poptám se i tam a hlavně i uvidíme kolik se tvoří folíků :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
957
5.4.17 08:45

@romik0013 koukni do diskuze nízké AMH. Nekterym holkam se tam mění i nahoru i dolu. Určitě se s tom otěhotnět dá i přirozeně. Akorát me to neslo :lol: A skutečně není spolehlivým ukazatelem. Holky tehotni i s AMH 0

Příspěvek upraven 05.04.17 v 08:45

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.4.17 08:45

@Avele No pokud by tomu tak bylo pak bych to i chápala neb já mám levý maličký a líný a pravý nocí většinu vajíček :D

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
957
5.4.17 08:46

Anonym je fuc :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.4.17 08:47

@Maden dr mi to také tak řekl, že opravdu skok o 1 není vypovídající :) Nicméně mě samozřejmě moc potěšil 8)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
957
5.4.17 08:49

@Avele Myslim, ze vaječníky můžou byt v různé formě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama