Následky chlamydií

Anonymní
4.4.17 10:23

Následky chlamydií

Ahoj holky, Leží mi to několik měsíců v hlavě. Byly u některé prokázány chlamydie trachomatis, které způsobily neplodnost? A jaký druh neplodnosti - slepení vejcovodů? Nechápu, že to u nás lékaři neřeší, když v zahraničí je to součástí preventivní prohlídky, už jen proto, jaké to zanechává důsledky a jak je to rozšířené. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

b22
273
8.4.17 11:57

Ahoj, já jsem prodělala chlamydie, měla jsem je asi pár let, nastesti to nemělo vliv na to mít deti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.4.17 14:43

@b22 Díky moc za zprávu, jak jsi na to přišla? Měla jsi nějaké problémy? Já právě nic, jen se to zjistilo v krvi a bojím se, že to mám dlouho a nějak se mi i zánětem uzavřely vejcovody. čím jsi to vyléčila? díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
b22
273
19.4.17 20:11
@Anonymní píše:
@b22 Díky moc za zprávu, jak jsi na to přišla? Měla jsi nějaké problémy? Já právě nic, jen se to zjistilo v krvi a bojím se, že to mám dlouho a nějak se mi i zánětem uzavřely vejcovody. čím jsi to vyléčila? díky moc

Po častých zánětech močového měchýře a x antibiotik mi vzali moc a krev a tam to zjistili, dostala jsem jiný druh antibiotik. Na to nemysli teď, hlavní je, aby ses vyléčila:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.7.17 22:10

U mě chlamydie způsobily zánět dělohy a vaječníků, přičemž oba vejcovody mám poškozené, slepené, levý vajecnik zcela nefunkční a pravý vajecnik otoceny za delohou - vlivem srustů po zánětu. Jsem již neplodna, je mi 31.. Naštěstí mám dvě děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama