Rychle rostoucí nekvalitní vajíčko

2.4.17 10:07

Rychle rostoucí nekvalitní vajíčko

Ahoj dámy. Snažíme se už dva a půl roku o miminko. Tenhle měsíc jsem byla u nového gyndare, protože ten minulý nademnou doslova mavnul rukou a řekl mi že jsem úplně v pořádku. No každopádně nový doktor mi dělal ultrazvuk v úterý kolem 7 odpoledne, to jsem byla 8DC a nenašel ani jeden folikul, který by měl být k ovulaci. V ten osmý den bych prý měla mít alespoň 10mm a já měla několik tak 5mm.. V pátek ráno jsem u něj byla zas na stery, tak mi jen v rychlosti udělal další UZ a to už jsem měla folikul 16mm.. To znamená že vyrostl během 2 a půl dne o víc jak 10mm. Prý když rostou takhle rychle tak nebývají kvalitní… Ptala jsem se ho jestli to jde řešit, tak jen pokyval že jo, a že počkáme na výsledky stěru a ještě na progesteron 23DC.. Máte některá prosím vás podobnou zkušenost? Jak se tohle řeší? Jsem z toho nějaká nesva, hlavně že doktor se zdál ze začátku optimistický, a po tom UZ najednou mlžil, tak se mi honí hlavou X věcí a do příští návštěvy je daleko :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4215
2.4.17 12:23

Spíš si myslim, že na prvním ultrazvuku rostoucí folikul přehlédl. Nedělala bych z toho žádné závěry. Manžel má spermiogram v pořádku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.17 13:02

No myslím že neprehledl, sama jsem to viděla, má druhou obrazovku přímo naproti lůžku a opravdu tam nic vidět nebylo v úterý, a v pátek najednou pořádná bublinka.. 8o jinak manžel má spermio výborný. Já mám mimo toho horší poměr FSH a LH, je prý hraniční ale žádná katastrofa. Jinak oba vejcovody průchozí, dobrá delozni sliznice, AMH taky výborný.. 8o jen to mimi pořád nic, a chytám se každého stébla kde by mohl být problém.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4215
2.4.17 13:10

A cyklus máš pravidelný? 28 dnů nebo míň? Opravdu bych tomu nepřikládala takový význam. Tyhle rychlerostoucí vajíčka jsou na škodu spíš u IVF (aspoň podle mě). Uvidíš, co teď zjistí z odběru hormonů… A super, že je na tom manžel tak dobře :potlesk: :palec: o starost míň.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.17 13:21

Poslední cca rok mi cyklus právě začal skákat od 28 až 35 dnů :? Dřív jsem to měla jak hodinky a stejně se nepodařilo. Máš pravdu, ještě počkám co ty stěry, výsledky budou v úterý a pak ten progesteron no.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama