Moje tchýně je čuně

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 13:19
Moje tchýně je čuně

Neskutečně mi vadí chování mojí tchýně a už nevím, co s tím, jak se k ní chovat a co dělat. Je mi teprve 22 let s manželem jsme se vzali rok a půl zpátky. O miminku jsme se bavili, dávali jsme tomu čas a chtěli jsme až dokončím VŠ, ale přišlo to dříve a miminko máme už pár týdnů na světě. Od oznámení, že jsem těhotná jsem neustále poslouchala řeči, že jsme si zkazili život, že dítě bude chudák a že když jsem mladá, tak to nebudu mít s ním vůbec těžké, že ona to měla horší (čekala mého manžela ve 25 letech :potlesk: ). S manželem máme svůj byt (platíme hypotéku), všechno jsme si pro miminko kupovali sami, manžel má dobře placenou práci, nic nám nechybí..takže nechápu, proč říká takové věci. Za druhé je to neskutečná špína. Co k ní jedeme na barák, tak se všeho štitím dotknout (WC mísu si musím pokládat toaletním papírem, protože se nemyl snad x let) to samé s vanou a sprchovým koutem, jsou tam kusy hov*n od mého švagra, který je také neskutečné čuně (je mu 17). Když má menstruaci, tak se vložky válí na čistých ručnících, všechno od krve v koupelně, pořádně neumyté nádobí, atd..je toho spousta. Když jsem nebyla těhotná, chodila jsem jí pomáhat s úklidem, jelikož si neustále stěžovala, že jí bolí nohy, že nikdo dobitý, jak je ona není..( je jí 44 let ). Vzdala jsem to po tom, co na druhý den tam byl stejný bordel, než jsem jí uklidila. V podstatě uklidí (nahází věci do skříně, max. vysaje kuchyň) jen když příjde návštěva. Je to až tak smutné, že jim nenechávám ani pohlídat mého 6 týdenního syna - švagr si hrabe mezi nohy, do nosu a potom si ani neumyje ruce..jsem z toho celá smutná a znechucená a jezdím tam jen kvůli manželovi, kterému se ovšem s takovýma věcma nesvěřuji, vím, že by mu bylo z nich trapně. Omlouvám se těm, kteří zrovna obědvají, ale musela jsem to už někde napsat, prostě se někomu svěřit. Prosím o anonym z důvodů informací o manželovy rodině.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Shiroi.Ichigo
Kecalka 261 příspěvků 01.08.19 13:21

Je ji 44 let, manzela mela v 25 a manzel ma dobre placenou praci…?

Bethuska
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 01.08.19 13:24
@Shiroi.Ichigo píše:

a vzali se před 1.5 rokem :mrgreen: takže manžela museli nechat zplnoletnit?

Modrásek modrý
Stálice 64 příspěvků 01.08.19 13:24

Napadá mě otázka, jak je na tom s hygienou a uklízením manžel, pokud vyšel z takového prostředí? Pokud on je jiný, pak nemyslím, že to nevidí…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 13:25

@Shiroi.Ichigo
Samozřejmě, že mu není tolik, nechci tady dávat všechny údaje..myslím si, že spousta mých známých, co tu chodí by to poznaly. Jinak ano s práci je to pravda ( samozřejmě nemyslím, že má 30 a více..)

stinga
Echt Kelišová 8458 příspěvků 01.08.19 13:26
@Shiroi.Ichigo píše:
:potlesk: dobrý postřeh, no troošku jí to nesedí, manžel se ženil v 17 a půl :mrgreen: :D :D :D
stinga
Echt Kelišová 8458 příspěvků 01.08.19 13:27
@Anonymní píše:
@Shiroi.Ichigo
Samozřejmě, že mu není tolik, nechci tady dávat všechny údaje..myslím si, že spousta mých známých, co tu chodí by to poznaly. Jinak ano s práci je to pravda ( samozřejmě nemyslím, že má 30 a více..)

tak jak není mu tolik? tchýně má 44, manžela měla v 25, tak pokud umíš počítat, tak tvůj manžel má teď 19 - pokud ne, tak lžeš, jak když tiskne

lucenka
Hvězda diskuse 37480 příspěvků 01.08.19 13:28

Že by takový nepovedený troll? Nebo jsi na zajíčky? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 13:29

@Modrásek modrý
Není až takový, jak jeho matka, ale taky si po sobě nedokáže uklidit. Neumyje si po sobě nádobí, všude jsou poházené oblečení a spodní prádlo. A když přijde z práce, tak mu občas musím připomenout, aby se šel umýt ( nemám rada, když mi vleze neumytý do postele). V podstatě celá jeho rodina nedbá ani na ústní hygienu, což se mi už protiví to, když mi tchyně chce dát na rozloučenou pusu ( neustále se vymlouvat na opar a že jsem nachlazená mi přijde už trapné) :zed:

Kriss Tina
Extra třída :D 11684 příspěvků 01.08.19 13:30

Ty čísla ti nějak nesedí :D když je jí 44 a manžela měla v 25 tak by mu teď bylo 19 :D už vidím 19 leteho dobře zajisteneho chlapa, co je 2 roky ženatý :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 13:33

Psala jsem, že ten věk jsem si vymyslela.. :roll: nejsem žádný troll, takže bych prosím uvítala, jak ji šetrně vysvětlit hygienu a neustále rypani. Děkuji a omlouvám se za neshody, prostě nechci, aby mě tu někdo poznal.

Ennny
Závislačka 4054 příspěvků 01.08.19 13:33

Tak já jsem naprostý antimatematik, ale i já si spočítám že tohle je blbost :mrgreen: :mrgreen: Holka už to nehul :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 13:34

No vidím, že to asi nemá cenu vysvětlovat už po 3 snad :potlesk:

Kriss Tina
Extra třída :D 11684 příspěvků 01.08.19 13:35
@Anonymní píše:
Psala jsem, že ten věk jsem si vymyslela.. :roll: nejsem žádný troll, takže bych prosím uvítala, jak ji šetrně vysvětlit hygienu a neustále rypani. Děkuji a omlouvám se za neshody, prostě nechci, aby mě tu někdo poznal.

Tak si vymysli věk trochu reálnější :lol: se nediv že tu každý bude rypat, když napíšeš že sis brala 17 leteho kluka :lol:

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18339 příspěvků 01.08.19 13:36

No promin, ale zrovna upravit vek (a jeste tak denilne) je to posledni, podle ceho by te mohl nekdo poznat :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama