Omluva na ÚP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 08:15
Omluva na ÚP

Ahoj. Dneska jsem se měla dostavit na schůzku na ÚP, ale onemocněla jsem, nejspíš mám anginu protože nemůžu vůbec mluvit :zed: Myslíte ze bude stačit když poslu e-mail nebo napisu sms, ze se nepostavim ze jsem nemocná? Nebo musím volat? (Vím ze musím donest i potrvzeni od lékaře) jen mě zajímá jestli tohle bude stačit.

Reakce:
petula.bir
Závislačka 2509 příspěvků 01.08.19 08:19
@Anonymní píše:
Ahoj. Dneska jsem se měla dostavit na schůzku na ÚP, ale onemocněla jsem, nejspíš mám anginu protože nemůžu vůbec mluvit :zed: Myslíte ze bude stačit když poslu e-mail nebo napisu sms, ze se nepostavim ze jsem nemocná? Nebo musím volat? (Vím ze musím donest i potrvzeni od lékaře) jen mě zajímá jestli tohle bude stačit.

Ahoj, ano já taky volala, že marodím a pani mi řekla, ze do 3 nebo 8.dnů musím doložit buď neschopenku nebo přijít i s neschopenkou. Stačí i e-meil, pak máš i důkaz, že jsi se ze schůzky omlouvala :)
Muže ji na UP přinést i kamarádka, přítel, kdokoliv.

Příspěvek upraven 01.08.19 v 08:26

Šáruší
Kelišová 5157 příspěvků 01.08.19 08:20

Pošli email s tím, že doložíš neschopenku.

pukacu
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 01.08.19 08:25

Určitě zavolat, žádný mail. Ten se může zatoulat bůhví kde.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1871 příspěvků 01.08.19 08:31

Musis zavolat. Pres sluchatko tu pani na urade opravdu nenakazis. Mas tam svoji zrizovatelku i cislo na ni. :roll:

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16263 příspěvků 01.08.19 08:36

Zavolat je snad slušnost, email nemusí brát jako pořádnou omluvu

Šáruší
Kelišová 5157 příspěvků 01.08.19 08:39
@ka2ka píše:
Zavolat je snad slušnost, email nemusí brát jako pořádnou omluvu

u nás se musí emailem, telefonát nedokáže, email ano.

lany2
Kecalka 210 příspěvků 01.08.19 08:41

Ja bych mail rozhodne poslala, i kdybych volala. Protoze pak budes mit i „pisemnej“ dukaz a nemuze ti nikdo rict ze ses neomluvila ;)

Lendeš
Kelišová 6830 příspěvků 01.08.19 08:41

@ka2ka Proč by email neměli brát jako pořádnou omluvu? Emailem má aspoň nějaký doklad, že splnila povinnost.

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16263 příspěvků 01.08.19 08:48

@Lendeš nevím přijde mi to jako málo, ale tak zakladatelka teoreticky dneska stihne mudr tak to tam může rovnou donést, nebo poslat

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 08:52

@ka2ka Za normálních okolnosti bych taky zavolala, ale ne teď když sotva mluvím, proto se ptám na e-mail

Lendeš
Kelišová 6830 příspěvků 01.08.19 08:52

@ka2ka Tak ono jde jen o to, aby to dneska (v den vydání neschopenky) jen oznámila, což může udělat osobně (ale zbytečně se tam bude honit nemocná, to už mohla rovnou na schůzku), telefonicky (ale nebude mít žádný doklad) nebo emailem. Neschopenku pak musí doložit do 8 dnů.

Murka
Ukecaná baba ;) 1985 příspěvků 01.08.19 09:13

Já vždy volala a následně psala email. Tam jsem už psala, jak doručím neschopenku (osobně, pošlu po někom, poštou…). Je dobré mít něco v ruce jako důkaz.

Šáruší
Kelišová 5157 příspěvků 01.08.19 09:16
@Anonymní píše:
@ka2ka Za normálních okolnosti bych taky zavolala, ale ne teď když sotva mluvím, proto se ptám na e-mail

jistěže, email je plnohodnotná omluva. Jen telefonát je nesmysl, protože nikdy nedokážeš, že jsi se omluvila. email je plně dostačující. Není na něm ani nic neslušného, ani nic jiného. Naopak, chodit nemocná osobně s neschopenkou ke zdravým lidem je úlet. Takže omluvit se emailem, že dneska jdeš k lékaři, po té naskenuješ neschopenku a zašleš opět emailem.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67842 příspěvků 01.08.19 12:48
@Murka píše:
Já vždy volala a následně psala email. Tam jsem už psala, jak doručím neschopenku (osobně, pošlu po někom, poštou…). Je dobré mít něco v ruce jako důkaz.

Jo, to mi přijde nejlepší… jinak ad ten telefon, pokud mám jen v daný den přijít a nejsem objednaná na čas, tak mi jen mail přijde dostačující. Pokud je to schůzka na konkrétní čas a ruším ji ten den ráno, tak mi přijde neslušné psát jen mail, protože nikdy nevím, zda ho dotyčný stihne přečíst ještě před termínem schůzky.

Váš příspěvek
Reklama