Mohu uvést IQ do životopisu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 21:06
Mohu uvést IQ do životopisu?

Milé maminky, psycholog zaměřený na kariérní rozvoj mi měřil IQ, vyšlo poměrně vysoké, plus popsal podle výsledku testu mé pracovní přednosti a charakteristiku pracovních dovedností. Je to vhodné uvést do životopisu na pozice v médiích a v managementu? Aby to někoho neodradilo nebo to nepůsobilo příliš supermansky. Děkuji, anonym z osobních důvodů :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Kukacka123
Závislačka 4229 příspěvků 31.07.19 21:08

Kdyz jsem pracovala a vybirala jsem si podrizene, tak jsem si zivotopisy hodne prochazela. Jeden cas fakt casto a popravde? Ja bych se tomu akorat zasmala a potukala si na hlavu asi :mrgreen: ale nejsem HR ;)

Příspěvek upraven 31.07.19 v 22:03

Kassor
Zasloužilá kecalka 866 příspěvků 31.07.19 21:09
@Anonymní píše:
Milé maminky, psycholog zaměřený na kariérní rozvoj mi měřil IQ, vyšlo poměrně vysoké, plus popsal podle výsledku testu mé pracovní přednosti a charakteristiku pracovních dovedností. Je to vhodné uvést do životopisu na pozice v médiích a v managementu? Aby to někoho neodradilo nebo to nepůsobilo příliš supermansky. Děkuji, anonym z osobních důvodů :kytka:

Pokud mas vysoke IQ, tak ho predved pri pohovoru, ale do zivotopisu bych ho urcite neuvadela, muze to mit naprosto nezadouci efekt. :palec:

Kukacka123
Závislačka 4229 příspěvků 31.07.19 21:10
@Kassor píše:
Pokud mas vysoke IQ, tak ho predved pri pohovoru, ale do zivotopisu bych ho urcite neuvadela, muze to mit naprosto nezadouci efekt. :palec:

Presne! :palec: :lol:

klamonožka
Závislačka 2591 příspěvků 31.07.19 21:11

Taky nejsem HR, ale působilo by to na mě namyšleně. Nemyslím si, že by za to byly „plusové body“. ;)

Uživatel je onlineMichaelkaT
Kecalka 180 příspěvků 31.07.19 21:11

Myslim ze by to pusobilo smesne, ja bych to urcite nedelala. Taky mi namerili vysokou hodnotu ale nikdy bych to do zivotopisu nedala. Ono to samo o sobe nic nerika, ukazuje to na urcity potencial ale ten muze zustat uplne nevyuzity :lol:

Ester13
Kelišová 5934 příspěvků 31.07.19 21:12

Záleží na tom, jestli tu práci chceš.

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 31.07.19 21:13

:mrgreen: :mrgreen: směšné už je jen to, že někdo s údajně vysokým IQ se na takovou věc ptá na emiminu..

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15538 příspěvků 31.07.19 21:14

Ne, obávám se, ze bys sice zaujala, ale ne v pozitivním směru

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1865 příspěvků 31.07.19 21:15

:mrgreen: :mrgreen: docela trapny, nekdo s prumernym IQ muze byt daleko chapavejsi a v praci lepsi, kvalitnejsi, prospesnejsi nez ty. Kazdej vi, ze v praci jde hlavne o praxi a co ukazes. Supermansky to neni. K nam prijel frajer, co machroval, ze ma 3 vejsky, IQ astronomicky vysoky a pak nebyl schopnej ani dojit pro kafe

klamonožka
Závislačka 2591 příspěvků 31.07.19 21:16
@Kaileee píše: :mrgreen: :mrgreen: směšné už je jen to, že někdo s údajně vysokým IQ se na takovou věc ptá na emiminu..

Tak to je spíš o EQ, že odhadneš, jak to na lidi bude působit.

chs.jasmin
Extra třída :D 10333 příspěvků 31.07.19 21:16
@Anonymní píše:
Milé maminky, psycholog zaměřený na kariérní rozvoj mi měřil IQ, vyšlo poměrně vysoké, plus popsal podle výsledku testu mé pracovní přednosti a charakteristiku pracovních dovedností. Je to vhodné uvést do životopisu na pozice v médiích a v managementu? Aby to někoho neodradilo nebo to nepůsobilo příliš supermansky. Děkuji, anonym z osobních důvodů :kytka:

Ahoj,

ne :lol: Vysmáli by se ti.

Já když za sebe hledala na mateřské náhradu, tak vedoucí dokonce vyhazoval i holky, co měly křestanský gympl nebo zdravku :nevim: docela jsem byla překvapená, co všechno vadilo. Zároven si dělal poznámky ke všem, kteří měli nudné koníčky (četba, cestování, malovákí - prý to píše každý druhý :nevim::roll:

ludmilaadamkova
Závislačka 3005 příspěvků 31.07.19 21:17

Pusobi to naprosto debilne.

Hofida
Kecalka 320 příspěvků 31.07.19 21:23

Přijali jsme před časem takového exota, co měl v životopisu uvedeno IQ asi 130. Vydržel u nás pár měsíců, na co sáhl, to zkazil a navíc totální asociál, vůbec nebyl schopný vyjít s kolektivem. Byl tehdy strašný nedostatek lidí, tak byl přijat, přestože byl zvláštní už na pohovoru.
Už nikdy…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 21:25

Já jsem dělala uz dost výběrových řízení a nevadilo by mi to. Záleží, jak by to bylo podané. Ja osobně bych napsala klasické CV a tohle bych dala do přílohy v ramci posudku od psychologa. Pak to nevypadá jako vychloubání, ale jako posudek odbornika..a to je dle mě naprosto v pořádku. Na medicínu taky děláte něco jako IQ testy kromě testů znalostí z fy, chem, biol. Jinak já jako to, co rozhodne, jestli dotyčného pozvat na pohovor, beru úroveň motivačního dopisu. Často lidé nejsou ochotni/schopni napsat něco normalního, bez chyb, co by mělo hlavu a patu..

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama