Co s ofinou v tomto počasí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ignácie
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 30.07.19 19:07
Co s ofinou v tomto počasí?

Ahoj, jdu se zeptat, zda nemáte nějaké rady, co dělat s ofinou, která se během chvilky venku zkroutí? Ráno ji vyžehlím a za chvilku vypadám jako ovce. Dneska jsem ji přelakovala a bylo to snad ještě horší. Poradíte?

Reakce:
petanah
Zasloužilá kecalka 712 příspěvků 30.07.19 19:10

Ja si ji presne z tohodle důvodu nechala dorust.. ale i tak mi predni vlasy v tom horku nebo v praci, kdy se casto ohybam vadi, takze si predni pramen z kazde strany sepinam nahoru:)

pristelepe
Kecalka 211 příspěvků 30.07.19 19:10

Nechat dorůst.

tulipán
Závislačka 4741 příspěvků 30.07.19 19:10

Ja ji cesu dozadu a nekdy sepnu, ale je priplacla k hlave :roll:. Jinak mam ovci.

Lisdoonvarna
Kecalka 150 příspěvků 30.07.19 19:10

Ja si ji na leto nechavam odrust a nosim ji rozhozenou, ale zacinam ji odrustat uz od kvetna treba… mam vlnite vlasy a ty reagujou na zmeny pocasi. Jinak bych asi doporucovala nejaky olejicek, at vydrzi splihla, krouti se kdyz mas vlasy vysusene.

Diggy
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 30.07.19 19:58

Mám to taky tak a jsem ráda že nejsem sama. Jinak nechala jsem dorůst, a i tam jí většinou sepnu nahoře na hlavě, jelikož i když je delší tak se kroutí :pocitac: :pocitac: :pocitac: :zed: :zed:

Váš příspěvek
Reklama