Co je na Vás dobrého?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Premek_Orac
Kelišová 5434 příspěvků 30.07.19 14:50
Co je na Vás dobrého?

Čeho si sami na sobě vážíte, ceníte? V čem spočívají Vaše kladné stránky? Dokážete sami v sobě vidět to dobré?
Budu rád, když sami sebe oceníte. Jak se říká - nikdo nás nepochválí líp, než se pochválíme sami.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Cenarius
Ukecaná baba ;) 1050 příspěvků 30.07.19 14:54

Jop. Neni nad to se umet dobre pochvalit. Ja mam v sobe jen same dobro, dokonce tolik, ze zarim vsemi smery. Ale s*re me, ze me pouzivaji jako rezervni zdroj svetla.

Lucie1906
Kecalka 398 příspěvků 30.07.19 15:02

Nadměrná empatie, jsem ráda že dokážu ostatním porozumět ve všech směrech ale občas je to i na škodu :zed:

sakota
Kelišová 5962 příspěvků 30.07.19 15:04

Jsme zodpovedna. Kdyz neco slibim, udelam vse pro to, aby to platilo. Da se na me spolehnout. To je asi nejvetsi klad.

LydiaD
Echt Kelišová 8103 příspěvků 30.07.19 15:06

Mám neskutečný talent nabrat kila, která občas shodím.
Jsem skvělá v tom, jak se vyrovnávám s hormonálními výkyvy, ječím už jenom minimálně.
Když si řeknu, že utratím všechno co sebou beru třeba na fesťák, tak to splním a ještě si půjčím.
Umím krásně nandat nádobí do myčky, líp to umí snad jenom můj chlap, který tam kdysi postavil hrníčky dnem dolů.

Úplně bez problémů vždycky zapomenu, kam jsem dala klíče, peněženku a mobil.
A ještě líp umím obvinit kohokoliv z rodiny, že to někdo z nich někam dal, protože já 100% vím, kam jsem to položila!!!
Atd, atd.
Jsem bez chyby! :pankac: :pankac: :pankac:

Příspěvek upraven 30.07.19 v 15:07

Premek_Orac
Kelišová 5434 příspěvků 30.07.19 15:07

@Lucie1906 mi povídej :-). :kytka:

Premek_Orac
Kelišová 5434 příspěvků 30.07.19 15:08

@sakota To ocení mnoho lidí! Ikdyž to vypadá obyčejně…

Ijen
Ukecaná baba ;) 2080 příspěvků 30.07.19 15:08

Na to jaky jsem cholerik a egoista se musim pochvalit, ze jsem celkem hodna a snesitelna osoba :mrgreen:

sakota
Kelišová 5962 příspěvků 30.07.19 15:12

@Premek_Orac spis me prekvapuje, ze to neni az tak casta vlastnost. Pro me je napriklad nepredstavitelne, ze slibim ucast na nejake akci a pak bud vubec nedam vedet, nebo napisu den rpedem, ze vlastne neprijedu (neresim situace nahla nemoc nebo jiny velky pruser, ktery fakt nejde jinak resit, ale i tehdy davam vedet okamzite, s omluvou, hledam nahradnika za sebe atd).

Eemii
Neúnavná pisatelka 17629 příspěvků 30.07.19 15:12

Jsem úžasná, milující, tolerantní žena mému muži, dobre vařím, jsem poradna a nikdy neodmitnu sex :mrgreen:
Celkove jsem hodna a snažím se pomáhat, když je to v mých silách. Zároveň se nikdy nenechám využít a když je třeba, dovedu si udržet odstup. Celkove se chovam tak, abych byla se životem spokojena.

sakota
Kelišová 5962 příspěvků 30.07.19 15:13

A dochvilnost. :D Temer vzdy a vsude s predstihema kdyz jdu pozde byt o par minut, volam, pisu, omlouvam se a jsem z toho nervozni. :D

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1606 příspěvků 30.07.19 15:13

Jsem hrozně šikovná třeba když chlapovi trvá půl roku než něco opraví mám neuvěřitelný talent to rozšťourat tak že nejen že to musí udělat hned ale dohromady to pak dává dva dny :lol: teď vážně :lol: hodně pomáhám lidem kolem občas bych řekla že až moc ale prostě si nemůžu pomoct :nevim: když něco slíbím tak to vždycky dodržím, jsem dochvilná a mýmu manželovi a dětem prostě žádná neuvaří tak dobře jako já :pankac: :lol: a samozřejmě manžela taky žádná nemůže uspokojit tak jako já :oops: :lol:

Příspěvek upraven 30.07.19 v 15:14

Eemii
Neúnavná pisatelka 17629 příspěvků 30.07.19 15:14
@LydiaD píše:
Mám neskutečný talent nabrat kila, která občas shodím.
Jsem skvělá v tom, jak se vyrovnávám s hormonálními výkyvy, ječím už jenom minimálně.
Když si řeknu, že utratím všechno co sebou beru třeba na fesťák, tak to splním a ještě si půjčím.
Umím krásně nandat nádobí do myčky, líp to umí snad jenom můj chlap, který tam kdysi postavil hrníčky dnem dolů.

Úplně bez problémů vždycky zapomenu, kam jsem dala klíče, peněženku a mobil.
A ještě líp umím obvinit kohokoliv z rodiny, že to někdo z nich někam dal, protože já 100% vím, kam jsem to položila!!!
Atd, atd.
Jsem bez chyby! :pankac: :pankac: :pankac:

Příspěvek upraven 30.07.19 v 15:07
:mrgreen: :lol:
bse.pedro
Kecalka 381 příspěvků 30.07.19 15:17

Nedávné krevní testy ukázaly, že mám dobrá játra a prostatu… 8)

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1606 příspěvků 30.07.19 15:18
@LydiaD píše: Úplně bez problémů vždycky zapomenu, kam jsem dala klíče, peněženku a mobil.
Atd, atd.
Jsem bez chyby! :pankac: :pankac: :pankac:Příspěvek upraven 30.07.19 v 15:07
:lol: :lol:
Tak na tohle mám talent taky hlavně co se klíčů od auta týče :lol: naposledy jsme je hledali předevčírem jako první chlap prohledal mrazák a lednici tam je nechávám často ale tentokrát jsem to ještě o mnoho vylepšila :lol: našly se když jsem vyndavala nádobí z myčky :oops: takhle nablýskaný klíče od auta jsme ještě neměli :lol:
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama