Kam k vodě v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Blizz
Nováček 10 příspěvků 29.07.19 23:23
Kam k vodě v Praze

Ahoj všem :mavam: Chtěla bych se jen zeptat, kam chodíte v takto horkých letních dnech k vodě v Praze? :kytka: Jaké koupaliště, rybník a podobně? Jake je vstupné, co voda, kolik je tam lidí atd? :) Zkrátka kde jste spokojené a kam byste naopak třeba už nesli :) Já bych nejraději nějaký bazén, ale přijde mi, že tady v Praze stojí vstupné pomalu 200 Kč všude a to mi přijde opravdu dost přehnané když jdete pár dní po sobě… klidně i nějaké tipy jestli znáte nějaké fajn místečko, kde se neplatí a voda je čistá (rybník atd) :lol: Děkuji všem za předání informací ;) :mavam:

Reakce:
Micaella22
Ukecaná baba ;) 1871 příspěvků 29.07.19 23:26

Lhotka, Radotin, Stirka, Ladvi, Hostivar, Sarka, Petynka, Slavia. Ono kdyz bys jela za Prahu tak za béňo/vlak das pak stejne dost. Tohle je placeny, jako vsechno ve meste, udrzba neco stoji. Muzes za par supu na Seberak nebo treba do Kralup na koupak

abcd32
Kecalka 382 příspěvků 30.07.19 00:06

Cakovice 120 Kc

Tiffany1
Závislačka 4631 příspěvků 30.07.19 01:11

Mně 200.- přehnané nepřijde. Možná je to hodně pro rodiny s dětmi, ale ta údržba, plavčici, obsluha, služby, voda, čištění, stojí hromadu peněz.
Pak si lidé stěžují, že na záchodech neměli čisti, nebyl přítomen plavčík, ukopli si palec o odtrženou dlažbu a nakonec jsou schopni se soudit o náhrady, ale 200.- je přemrštěné :nevim:

ugluk
Hvězda diskuse 47621 příspěvků 30.07.19 05:27

Kterým směrem? Na sever jsou levnější třeba Čakovice, za Prahou Kralupy, ale aby pak člověk zas nestrávil každým směrem hodinu a půl v autě za v součtu ušetřený dvě stovky. Ale ne, koupaliště už dávno není lidová zábava, i pokud si člověk zabalí komplet sváču s sebou a na místě už si nedá ani zmrzlinu.

Uživatel je onlineEuforia
Kecalka 293 příspěvků 30.07.19 08:37

Slavia a celodenni vstup pro dospelyho je za 160, od 16,00 120.
Neprijde mi to vubec drahy.

Jagwa
Kecalka 374 příspěvků 30.07.19 09:52

Chodím zdarma na Džbán na Divokou Šárku :)

Váš příspěvek
Reklama