Kam k vodě v Praze

10
29.7.19 23:23

Kam k vodě v Praze

Ahoj všem :mavam: Chtěla bych se jen zeptat, kam chodíte v takto horkých letních dnech k vodě v Praze? :kytka: Jaké koupaliště, rybník a podobně? Jake je vstupné, co voda, kolik je tam lidí atd? :) Zkrátka kde jste spokojené a kam byste naopak třeba už nesli :) Já bych nejraději nějaký bazén, ale přijde mi, že tady v Praze stojí vstupné pomalu 200 Kč všude a to mi přijde opravdu dost přehnané když jdete pár dní po sobě… klidně i nějaké tipy jestli znáte nějaké fajn místečko, kde se neplatí a voda je čistá (rybník atd) :lol: Děkuji všem za předání informací ;) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2664
29.7.19 23:26

Lhotka, Radotin, Stirka, Ladvi, Hostivar, Sarka, Petynka, Slavia. Ono kdyz bys jela za Prahu tak za béňo/vlak das pak stejne dost. Tohle je placeny, jako vsechno ve meste, udrzba neco stoji. Muzes za par supu na Seberak nebo treba do Kralup na koupak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
533
30.7.19 00:06

Cakovice 120 Kc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4629
30.7.19 01:11

Mně 200.- přehnané nepřijde. Možná je to hodně pro rodiny s dětmi, ale ta údržba, plavčici, obsluha, služby, voda, čištění, stojí hromadu peněz.
Pak si lidé stěžují, že na záchodech neměli čisti, nebyl přítomen plavčík, ukopli si palec o odtrženou dlažbu a nakonec jsou schopni se soudit o náhrady, ale 200.- je přemrštěné :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50818
30.7.19 05:27

Kterým směrem? Na sever jsou levnější třeba Čakovice, za Prahou Kralupy, ale aby pak člověk zas nestrávil každým směrem hodinu a půl v autě za v součtu ušetřený dvě stovky. Ale ne, koupaliště už dávno není lidová zábava, i pokud si člověk zabalí komplet sváču s sebou a na místě už si nedá ani zmrzlinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
550
30.7.19 08:37

Slavia a celodenni vstup pro dospelyho je za 160, od 16,00 120.
Neprijde mi to vubec drahy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
468
30.7.19 09:52

Chodím zdarma na Džbán na Divokou Šárku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama