Kontrolka Check v autě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NellinkaNella
Povídálka 20 příspěvků 29.07.19 16:10
Kontrolka u auta

Ahoj maminky dnes se mi rozsvitila kontrolka u auta s nazvem CHECK nevite co by to mohlo byt auto mam Hyundai Getz 1:1 a nevim co by to mohlo byt mam jet k rocium tak nwm jestli sntim jet nebo ne? Dekuji za kazdou radu

Reakce:
Martha03
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 29.07.19 16:11

Check znamená, že máš něco zkontrolovat. Zpravidla se jedná o kontrolku servisu, tedy výměna oleje atd…

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1610 příspěvků 29.07.19 16:11
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 16:14

A když s tím autem jedeš, cuká to??? 8o

NellinkaNella
Povídálka 20 příspěvků 29.07.19 16:31
@Anonymní píše:
A když s tím autem jedeš, cuká to??? 8o

Nene jede uplne normalne jako predtim jen sviti kontrolka

Petula306
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 29.07.19 16:37

Buď to bude upozornění na pravidelný servis, což ale si nejsem jistá, jestli Getz umí nebo nějaká závada. A to by měla svítit ještě nějaká chybová kontrolka.
Mě na autě svítí dvě kontrolky, spolu související a může to mít asi milion příčin.
Nejlepší je kontaktovat servis.
No a já bych jela. Nejsem jako ti inteligenti co stáli tři dny v Polsku, takže kdyby mi to někde kleklo, neměla bych problém s řešením.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 16:41

Tak to bude nějaká blbost, možná by stačilo vymazat z řídící jednotky chybové hlášení.
Nech to hodit na diagnostiku…

Občas pomůže odpojit baterku, nechat ji,,vydechnout,, a zase zapojit, ale po čase v drtivé většině případů se rozsvítí znovu.
Pokud by tě napadlo to zkoušet, vytáhni klíček ze zapalování ;)

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 29.07.19 16:51
@Anonymní píše:
Tak to bude nějaká blbost, možná by stačilo vymazat z řídící jednotky chybové hlášení.
Nech to hodit na diagnostiku…Občas pomůže odpojit baterku, nechat ji,,vydechnout,, a zase zapojit, ale po čase v drtivé většině případů se rozsvítí znovu.
Pokud by tě napadlo to zkoušet, vytáhni klíček ze zapalování ;)

Jop. Idealne takto resit veskere svitici kontrolky. Jsou tam vicemene zbytecne. :potlesk:

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7922 příspěvků 29.07.19 16:56

Když nevím dodržuju pravidla „semafor“, s oranžovou jedu, s červenou ne :mrgreen:

NinaU.
Kecalka 395 příspěvků 29.07.19 18:57

@Cenarius
Jojo, je lepší to ignorovat než řešit. Prece5na emimini říkaly holky, že to je blbost :D

NellinkaNella
Povídálka 20 příspěvků 29.07.19 21:27

@NinaU. Dobros dojela jsem do servisu a tak mi rekli ze je to snimač hrdla u motoru :)

Váš příspěvek
Reklama