Spartan Race Sprint

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Týna K.
Kelišová 5018 příspěvků 31.07.19 14:22
Spartan Race Sprint

Ahoj všem, je tu někdo kdo Spartan běžel nebo se chystá? :) ráda bych si pročetla nějaké vaše zážitky ze závodu Spartan Race Sprint. Jsem registrovaná na Lipno, které se koná v září. Jedná se o můj první Spartan, a tak začínám mít už teď trochu trému a obavy :mrgreen: Snažím se poctivě trénovat, ale stejně si říkám, jestli vůbec mám na to závod dokončit. Strach je zřejmě přirozený, zároveň se samozřejmě moc těším, ze zkusím něco nového a otestuji své možnosti. Pokud je tu někdo, kdo závod běžel, moc rada si přečtu vaše zkušenosti, tipy a tak dále :) díky všem, co přispějí! :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Alyss
Extra třída :D 10981 příspěvků 31.07.19 14:45

Já teda nebezela Spartana, ale Predátora a trénoval jsem předtím snad dvakrát stylem, že jsem si šla zaběhat :lol: A zvládla jsem to ;)

Týna K.
Kelišová 5018 příspěvků 31.07.19 14:49

@Alyss :lol: tak to je super :lol: já mám asi největší strach z nošení břemen protože jsem jak tintítko a nikde jsem se nedocetla jak těžká závaží na Spartanu jsou :mrgreen:

Alyss
Extra třída :D 10981 příspěvků 31.07.19 15:23

@Týna K. Já v ty době pracovala v kuchyni, takže nošení těch těžkých pytlů a kyblu s kamínky jsem zvládla levou zadní a ještě jsem pomáhala ségře, která je na tom jinak sportovně mnohem líp :mrgreen:

vulpes
Kelišová 5137 příspěvků 31.07.19 17:40
@Týna K. píše:
@Alyss :lol: tak to je super :lol: já mám asi největší strach z nošení břemen protože jsem jak tintítko a nikde jsem se nedocetla jak těžká závaží na Spartanu jsou :mrgreen:

neběžela jsem přímo Spartana, ale letos jsem se z kondice 0 a 10kg nadváhy rozhodla natrénovat a běžet Gladiátora.
Konkrétně na Gladiátorovi jsou pro ženy břemena vždy lehčí než pro muže.
Každopádně jsem z toho měla takový strach (podpořený mým mužem, který si ze mě dělal vytrvale legraci, že se doplazím maximálně ke třetí překážce), že jsem natrénovala skoro až moc :lol:
Nakonec mi ten závod přišel hrozně lehký a krátký ;) (tedy když pominu některé ručkovací překážky, o kterých jsem přesvědčená, že bych je nezvládla ani po několika letech tréninku :nevim: Za ty byly pochopitelně trestňáky…)

Týna K.
Kelišová 5018 příspěvků 31.07.19 21:01

@Alyss já nosím děti, tak snad se to taky počítá :lol:
@vulpes přesně to si myslím taky, ze v ruckovani nemám sebemenší šanci :mrgreen:

Alyss
Extra třída :D 10981 příspěvků 31.07.19 21:35

@Týna K. Jo, to určitě taky :mrgreen:

Na ruckovani taky moc nejsem, ale dala jsem to do půlky a dokonce jsem vyšplhala po laně, coz mě překvapilo snad nejvíc ze všeho :lol:

vulpes
Kelišová 5137 příspěvků 31.07.19 21:54
@Týna K. píše:
@Alyss já nosím děti, tak snad se to taky počítá :lol:
@vulpes přesně to si myslím taky, ze v ruckovani nemám sebemenší šanci :mrgreen:

no, hlavně není ručkování jako ručkování… já jsem na tradičním rovném žebříku natrénováno měla, to i lecos uručkuji, ale jiný level jsou pak třeba kruhy daleko od sebe, nebo mlýnek, kdy na každé přehmátnutí musíš sahat výrazně výše nebo ručkování, kdy se můžeš držet jen z boku a za prsty… To fakt nedám asi nikdy :nevim:

Týna K.
Kelišová 5018 příspěvků 31.07.19 22:10

@vulpes prave, ono se někde v klidecku a na rovném ruckuje jinak než na kruzích od bláta :D

@Alyss na lano jsem taky zvědavá :lol: celkove jsem na sebe zvědavá, abych se už na začátku neproklinala na co jsem se to zas dala :lol: ale těším se, ne ze ne :)

Tansele
Kecalka 148 příspěvků 02.08.19 18:41

Ahoj, já běhám cca 2 roky, na Lipně mě čeká můj první Beast, už teď se pěkně děsím. Běžíš sama nebo s parťákem? Neboj, je to skvělé, já první sprint běžela sama, ale na trati vždycky někdo pomůže, je to fajn. Ručkování a oštěp nedávám nikdy, teď jsem dala poprvé ručkování, na Dolní Moravě, protože bylo sucho. Jak je to mokrré, tak nemám šanci ;)
Ale určitě si to užiješ, ale bacha - je to děsně návykové ;)

Týna K.
Kelišová 5018 příspěvků 03.08.19 06:52

@Tansele ahoj, díky moc za zprávu. Běžím sama, nemám z blízkých nikoho, kdo by se mnou běžet chtěl, ale na jednu stranu jsem i rada a četla jsem, že o pomoc není nouze :) prosím te, muzu se zeptat, jak je to s těmi břemeny? (Pytle, kyble se sterkem, Koule Herkulova kladka…) Jsou třeba jiné zátěže pro muže a pro ženy? Jaká je +- vaha břemen? Mám 48kg, 154cm, na to ze mi bude 30 vypadam spis jako když jsem zrovna vylezla 7. třídu :lol: a mám strach abych to zvládla… upřímně se toho asi bojím ze všeho nejvic…

Tansele
Kecalka 148 příspěvků 03.08.19 20:55

Ahoj, břemena jsou lehčí pro holky, na sprintu to ještě jde, pokud neprší, když ty pytle namoknou, tak je to fakt lahůdka. Já mám 50 kg, takže si to taky užívám, ale zatím jsem to vždycky dala, až na poslední super, kdy jsem kladku nevytáhla - přes noc to zmrzlo a místo 35 to mělo skoro 50 ;) a to jsem nepřevážila. Ale fakt je to v pohodě, moc fajn lidi, tak si to užij.

vulpes
Kelišová 5137 příspěvků 06.08.19 10:06

@Týna K. tak jsem se dnes ráno od kolegů v práci dozvěděla, že to Lipno poběžím taky :lol:
Jen se tu teď hádáme, jestli sprint nebo to delší (na to se fakt necítím :? )

Týna K.
Kelišová 5018 příspěvků 06.08.19 13:12

@Tansele moc díky za info, tak snad to půjde :) těším se, atmosféra je prej skvělá, tak to určitě bude super :) ještě jednou díky, uklidnila jsi mě :)

@vulpes tak to je paráda, moc si to uzij a doufám, ze se obě dostaneme zdárně do cíle! :)

TrueIsFalse
Ukecaná baba ;) 1338 příspěvků 11.08.19 08:00
@Týna K. píše:
Ahoj všem, je tu někdo kdo Spartan běžel nebo se chystá? :) ráda bych si pročetla nějaké vaše zážitky ze závodu Spartan Race Sprint. Jsem registrovaná na Lipno, které se koná v září. Jedná se o můj první Spartan, a tak začínám mít už teď trochu trému a obavy :mrgreen: Snažím se poctivě trénovat, ale stejně si říkám, jestli vůbec mám na to závod dokončit. Strach je zřejmě přirozený, zároveň se samozřejmě moc těším, ze zkusím něco nového a otestuji své možnosti. Pokud je tu někdo, kdo závod běžel, moc rada si přečtu vaše zkušenosti, tipy a tak dále :) díky všem, co přispějí! :kytka:

To dáš! Jestli alespoň trochu trénuješ, chodíš běhat, tak Sprint dáš. Možná to bude trochu bolet a budeš pomalejší, ale dáš to. Ona ta atmosféra a lidí okolo tě to nenechají vzdát.

Držím palce ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama