Moltex Öko plenky - ekologické materiály

287
3.4.07 18:46

Moltex Öko plenky - ekologické materiály

holky, máte s tímto druhem ekologických plen někdo zkušenost? Jak sedí? Jak sajou?
Ráda ušetřím přírodu, ale nechci vyhodit peníze z okna.

díky
Nenicka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2583
3.4.07 21:27

Nenicko , mám zkušenost s Motexkama jak originál, tak s tou levnější variantou z tutina.cz. Ty levnější teda sedí o něco hůř, vypadají jako druhá jakost, ale neměla jsem s nimi větší problém. Akorát nemám s čím porovnávat, většinou používáme látkovky, jednorázovky jen na cestování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.5.07 18:19

Plenky

Ahoj,

ja jsem si ted koupila tyto plenky na www.dolekarny.cz a jsou naprosto super , sedí dobře a jsou hlavně levné 8)

• Nahlásit
  • Citovat
1403
6.12.07 11:32

Ahoj,
chtela bych se zeptat, jestli mate nekdo zkusenost s temito plinkami i pro novorozence, hlavne uvitam zkusenosti se tema co maji 2. a 3. jakost.

Diky
Kacica

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
18.11.08 18:52

Moltex jsou srovnatelné s ostatníma jednorázovkama, dokonce bych řekla, že patří mezi kvalitnější plenky jako např. Pampers. Používám je na cestování a k prarodičům pokud jsme u nich přes noc. Na noc stačí bohatě jedna, skvěle sedí kolem nožek, nikdy neprotekla. navíc jsou oproti jiným jednorázovkám zdravé a šetrné i k přírodě, dáváme je do kompostu, ale zatím nemůžu posoudit za jak dlouho se rozpadnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3476
18.11.08 19:15

Ahoj,
my je chvíli používali - malá se oprudila v porodce po plínkách Háppy a bylo vysloveno podezření, že to může být na bělidlo v plenkách … tak jsme nakoupili eko Moltexky - byly fajn, celkově takové hutnější, ale kvalitní, neprotíkali - byla to velikost č.2 - ale cena fakt mazec, tak jsme postupně opatrně najeli na Pampersky a Huggiesky - a v pohodě, tak už jsme je přestali používat … studovali jsme i něco kolem nich (jako tu kompostovatelnost - ono je to trošku podle mě byznys - zahrádkáři se vyjadřovali, že kompost z plen nic moc … :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
3.12.08 00:10

biopleny Wiona

Musím říct, že používáme biopleny Wiona a jsou naprosto úžasné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9351
4.12.08 22:29

My teda máme Pampersky, protože nám je kupuje můj taťka, ale jinak bych taky asi kupovala ekologický - jsou doporučovaný i pro ekzematiky, tak musí být dobrý :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
7.10.15 14:55

Ráda bych oživila tuto diskuzi.
Na netu jsem narazila na tyto plenky, ale informace o tom jak to je teď nemůžu pohledat. Kdyby jste některá o techto plínkách věděla, jestli je kvalita, jako pžed x lety a dostupnost (případně konkrétné obchod) tak bych byla ráda za info.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26424
13.1.16 19:21

Holky, se kterými ekoplenkami máte dobrou zkušenost? Potřebuji nějaké jiné než z DM, kam se prostě nedostanu. Dívala jsem se na Feedo a Mall a tam mají Moltex, Wiona, Beaming Baby a Naty Nature Babycare.

Budu to kupovat pro batole jen než se zbaví opruzenin, tak mi na ceně nezáleží.
Máte nějaké vyzkoušené z těchto značek?
Děkuji za reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
974
13.1.16 21:09

Ahoj, koupila jsem pár balení Moltexek, když byly ve výprodeji. Měla jsem kdysi ve velikosti 2 nebo 3, přesně si nepamatuji a teď nedávno ve velikosti 5. Tenkrát mi připadaly docela fajn, pěkně seděly, neprotékaly, nesmrděly. Jsou ale hrozně tuhé a tlustější než ty, na jaké jsme zvyklí, u mimi mi to nevadilo ale teď jak je větší mi přišlo, že to trošku vadí i jemu. Navíc mu začaly protékat. Vyloženě jsem se těšila až je spotřebuji. Velikostně odpovídají. Za mne pro mimi fajn, většímu dítěti bych už nekoupila ani ve slevě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama