Moneta, nabídka půjčky

Anonymní
8.11.19 17:37

Moneta, nabídka půjčky

Ahojte, dnes jsem si byla pro půjčku do Monety. S paní na přepážce jsme si mysleli, že to jakžtakž vyjde. A vyšlo, dokonce mi banka predschválila či nabídla max limit 410k. Což já tolik nepotřebuji. Musím doložit ještě ze zaměstnání potvrzení, ale stále tu půjčku nemám ofiko. Ke konci jsem byla myšlenkami jinde a proto jsem nezaslechla zda je to 100 pro, že tu půjčku fakt dostanu. Co myslíte? A jakto, že banka vám dá sama max limit? Dikec, nesnáším úvěry, je to můj první. Potřebuji auto, ale nevyznám se. Jaké máte zkušenosti s Monetou?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
8.11.19 17:42

Mě se totiž zdá, že daj skoro „každému“ půjčku. I můj kamarád co ani napočítat do 20× neumí a maká každý měsíc jinde a dali mu dost velkou sumu… Ale taky ten úrok tfuj

• Nahlásit
  • Citovat
572
8.11.19 17:43

Od monety nebrat!!! Máme půjčku 300tis a splacime 526tis z úrokem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2247
8.11.19 17:44
@Anonymní píše:
Ahojte, dnes jsem si byla pro půjčku do Monety. S paní na přepážce jsme si mysleli, že to jakžtakž vyjde. A vyšlo, dokonce mi banka predschválila či nabídla max limit 410k. Což já tolik nepotřebuji. Musím doložit ještě ze zaměstnání potvrzení, ale stále tu půjčku nemám ofiko. Ke konci jsem byla myšlenkami jinde a proto jsem nezaslechla zda je to 100 pro, že tu půjčku fakt dostanu. Co myslíte? A jakto, že banka vám dá sama max limit? Dikec, nesnáším úvěry, je to můj první. Potřebuji auto, ale nevyznám se. Jaké máte zkušenosti s Monetou?

Stojí za shlédnutí: https://www.ceskatelevize.cz/…52801081106/
Dá ti co nejvíce, aby co nejvíce vydělali. Dej si na to bacha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.11.19 17:46

@mackA159 to vážně?? Kamarád o kterém mluvím výše má úrok přes 10% nějak tak. To je hrůza… Uvidím co mi dají za nabídku. Já si myslela, že na úroky jsou supi

• Nahlásit
  • Citovat
572
8.11.19 17:53
@Anonymní píše:
@mackA159 to vážně?? Kamarád o kterém mluvím výše má úrok přes 10% nějak tak. To je hrůza… Uvidím co mi dají za nabídku. Já si myslela, že na úroky jsou supi

Ano vážně. Taky jsem cumela jak puk. Zkus se optat v komercce, ja tam mám hypotéku a super. I když u těch půjček to stojí obecně za ho.no, ale tenhle úrok je šílenej. Nehledě na to že tu půjčku máme na necelých 8 let. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
654
8.11.19 17:54

Monetu nebrat, mě tam teda pěkně natáhli. Půjčila jsem si 20k a zaplatím 35k, je sice fakt že to mám na 6let,450Kc měsíčně ale i tak, když jsem blbá tak jsem blbá, příští se dám pozor :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.11.19 18:07
@Anonymní píše:
@mackA159 to vážně?? Kamarád o kterém mluvím výše má úrok přes 10% nějak tak. To je hrůza… Uvidím co mi dají za nabídku. Já si myslela, že na úroky jsou supi

Ten úrok je p. a., tedy 10% ročně, tak si můžeš snadno spočítat, o kolik to při půjčce třeba 300k na 5 let přeplatíš. Btw já si brala od monety taky úvěr na auto a úrok byl dokonce 17% 8o, protože jsem si ho brala na krátkou dobu, tak aby vyrejžovali. Byla jsem pak řešit převod toho úvěru do komerčky, kde mám léta účet, nabídli mi tam 7%. Když jsem to začala řešit, v monete mi to taky sundali na těch 7…

• Nahlásit
  • Citovat
2032
8.11.19 18:09

O urok nejde. Musite se divat na RPSN.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
572
8.11.19 21:20
@Anonymní píše:
Ten úrok je p. a., tedy 10% ročně, tak si můžeš snadno spočítat, o kolik to při půjčce třeba 300k na 5 let přeplatíš. Btw já si brala od monety taky úvěr na auto a úrok byl dokonce 17% 8o, protože jsem si ho brala na krátkou dobu, tak aby vyrejžovali. Byla jsem pak řešit převod toho úvěru do komerčky, kde mám léta účet, nabídli mi tam 7%. Když jsem to začala řešit, v monete mi to taky sundali na těch 7…

Taky chceme pak převádět půjčku do komercky. Tak jsem ráda že píšeš že to tam je lepší. Mám tam účet celý život, ale manžel je u hnusný monety a půjčka je na něj.. Tak uvidíme. Doufám že nabídnou neco lepšího, člověk by z těch peněz blil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.11.19 21:25

@Cenarius jo vlastně máš pravdu. To je rozhodující.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama