Monitor dechu

89
21.4.07 08:09

Monitor dechu

Ahojte, snad neva že tento dotaz píši sem.
Dnes v noci nám zahoukala nannyna. No malej byl možná trošku mimo,ale taky tam měl plínku,tak třeba si nezadejchal. Skočím se optat na pohotovost až půjdu ven, co dělat, zda hned letět k dr. nebo stačí druhý den na obvod a dr. nás eventuelně někam pošle.
Jaké máte zkušenosti vy???? Co?? Už mi jednou zahoukala, ale malej měl rýmu a blinkal, tak jsem tomu nepřikládala jiný význam,ale dnes mě to už trochu vyděsilo.
Díky jarka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4494
21.4.07 08:35

Nám se to stalo asi 3×, ale hned jsem k tomu přiskočila a vše bylo ok, dýchala normálně, tak jsem tomu nepřikládala význam - prostě se nadechla déla jak za těch cca 20s - to se asi stát může. Nevím, jak máš staré dítko - jestli už je mu pár měsíců, tak bych jen na pohotovost zavolala, ale řekla bych, že z toho nic moc dělat nebudou, jak znám dnešní doktory :roll: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5530
21.4.07 08:39

Štefko,

nam Nanny zahoukala nekolikrat, myslim, ze se to stane, kdyz dite nelezi uplne presne na ni nebo se nadechne jen melce a Nanny to nesejme. Ja sem Kubu vzdycky prekontrolovala, jestli dejcha a spali jsme dal. K doktoru sem s tim rozhodne nebezela.

Takze klid, stava se to!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6954
21.4.07 08:54

Souhlasím s holkama - k dr. bych nešla. Nám nanny ještě nehoukala, ale u starší několikrát houkal baby sense a prostě jsme ji zkontrolovali a spali dál… Fakt se to může stát…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2245
21.4.07 09:58

Štefko nám NANNY taky zahoukala,bylo to ještě v šestinedělí vyskočila jsem tak rychle z postele s malým zatřásla,ale on v klidu spinkal jenom byl chudák ze mě asi docela v šoku a nikam jsme nejeli ani jsem to nikomu nehlásila a od té doby se to nestalo.

Lucie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
89
21.4.07 18:12

Monitor dechu

No ja ji volala a pak tam sla - ale jen proto ze jsem s ni chtela probrat ockovani - musim se rozhodnout jake malemu dame - jsme narozeni v prosinci. Ale dr. rikala ze je to OK. Ja neplasim, to ne ..malej byl OK. ale mel v porodnici apnoicke pauzy, je nedonosenec. Tak jsem se ji jen ptala zda ji to mam nak rikat a tak. Jen sem se ptala, ale nesilim nebojte… ale dikec..papapa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4494
21.4.07 18:47

A máš to tedy hlásit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
89
21.4.07 21:22

Monitor dechu

Nemusím. Jak se psalo víše, doktoři z toho moc nedělají. Jen kdybych viděla že je malej jaksi divnej..asi kdyby špatně jedl, nebo i dýchal tak jo. Jinak ne. Jen se divila, jak jsem na to přišla si to koupit. tak jsem ji říkala, že na tom ležel v porodnici a bylo mi divné odejít a nedat mu to doma. No doktoři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
133
24.4.07 13:28

Ahoj,
nám monitor dechu pípal jen jednou a to u starší dcery. Nejdřív jsme na sebe s manželem koukali, co to vlastně je :o a potom jsme oba běželi do ložnice. Naše dceruška se jen posunula do jiné části postýlky. Sladce si spinkala a vůbec jí nevadilo, že jí to píská u hlavy :lol: .

Jiný problémy jsme neměli, takže jsme to ani nijak neřešili.

Erika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.8.07 15:07

Nám Nanny houkala několikrát, ale malá pokaždá klidně ležela a spala.Vyděsilo mě to vždycky do doby, než jsme ji měla v košíku vedle sebe, ona na mě koukala a hrála si s ručičkama a najednou Nanny spustila..Takže jsem se uklidnila, Nanny jsme zrušili, koupili Baby sense(jako jsme měli v porodnici) a od té doby je klid. Ikdyž se malá odplazí kousek z desky, pořád ji to snímá a nikdy nehoukal.
Ptala jsme se na to Dr. a prý byla malá moc lehká-je taky nedonošená a v té době měla asi 2,5 kg.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama