Monza Easy

13.6.15 21:37

Monza Easy

Zdravím maminky :mavam:
Nikde jsem tady nenašla nic o kočárku Monza Easy.. Příští týden ho budeme kupovat, takže se ptám: Jak jste s kočárkem spokojené? Je něco, co Vám na něm vadí? Od kolika měsíců v něm vozíte prcky?
Budu ráda za každý postřeh :palec:
Díky a mějte se fajn :kytka:
http://www.babiez.cz/…lue-melange/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Monza Monza Easy?

Přidejte zkušenost s Monza Monza Easy
Napsat příspěvek

Reakce:

10572
30.7.15 20:32

@avatatarka ahoj koupili jste kočárek? Moc by mě zajímalo jestli jste spokojená? Včera jsem ho objevila a moc se mi líbí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8038
30.7.15 20:50

Kočárek mám a za mě spokojenost…jen jsem do něj kupovala podložku a budu dokupovat nánožník. Je super, že pár schodů ho zvládnu vynést i s malým. Jo a máme ho cca od 11m, ale klidně bych tam dala dítě dřív.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10572
31.7.15 12:28

@Babs18 prosím vás a nánožník tam bude sedět univerzál. od Emitexu? A co kolečka? V pohodě? Kde jste prosím kupovala? Náš malý má taky 11měs. ale občas i spí v kočárku tak snad se vyspinká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8038
31.7.15 13:39

@Katka1311 Kupovala jsem v akci pře internet…myslím že prodeti.cz a na nánožníky čekám, až na podzim budou mít v Babiez, abych mohla vyzkoušet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8038
31.7.15 13:42

Jo a malej v něm spí v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10572
31.7.15 14:03

@Babs18 teď je většinou za 2990,– a ty kolečka vydrží něco? pořád na něj koukám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.7.15 16:58
@Katka1311 píše:
@avatatarka ahoj koupili jste kočárek? Moc by mě zajímalo jestli jste spokojená? Včera jsem ho objevila a moc se mi líbí.

Jojo, kočárek jsme koupili a zatím jsem spokojená ;)
Je lehoučký, což ocením každý den, když musím zdolat troje schody ;)
Kolečka jsou trošku slabší, ale předevčírem zvládly dojet lesní cestou na Konopiště, takže taky fajn :D Každopádně ocenila bych na výměnu nafukovací, ale to jsem zatím nikde nedohledala :think:
Jinak moje malá v něm jezdí od půl roku.
Kupovali jsme ho v Babiez v Letňanech ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.7.15 17:02
@Babs18 píše:
@Katka1311 Kupovala jsem v akci pře internet…myslím že prodeti.cz a na nánožníky čekám, až na podzim budou mít v Babiez, abych mohla vyzkoušet.

Budou mít v Babiez nánožníky na Easy joo? Nebo myslíte Emitex? Právě po něm pátrám :)
A co kolečka, nevíte náhodou, jestli se dají sehnat náhradní nafukovací? Všude jsem našla jen na jiný typ :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8038
31.7.15 19:47

V Babiez mi řekli, že nánožníky obecně budou až v září, takže pak tam zajdu a podívám se, který bude na kočárek sedět (Monza asi nánožníky nedělá). Jinak co se týká nafukovacích koleček, tak Monza má jen na verzi Street a netuším, jestli jdou na EASY, ale zkusila bych napsat výrobci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10572
31.7.15 21:08

@avatatarka @Babs18 děkuji vám za postřehy a informace :kytka:
Já původně chtěla ten Monza street ten mě úplně oslnil ale pak jsem našla easy a myslím, že malému to stačí stejně už pak bude chodit za chvilku :)škoda těch nánožníků. A barvy jsou totožné jak vidím na internetu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10572
11.8.15 20:55

@Babs18 @avatatarka holky prosím ještě jednu věc…já četla na internetu míry kočárku a píšou že je 40cm široký to jsou ty kolečka tak blízko u sebe? Nevadí to u procházek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8038
11.8.15 21:23

@Katka1311 Kolečka ničemu nevadí…u trojkombinace se mi přední kolečka občas zasekávala do sebe, tady v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10572
11.8.15 22:00

@Babs18 děkuji :kytka: takže kočárek v pohodě? doporučila by jste nebo má nějaké mouchy? Strašně moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8038
12.8.15 07:36

@Katka1311 Já jsem spokojená…jen je potřeba na zimu dokoupit nánožník a kupovala jsem podložku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama