Kočárek Monza Easy vs. ABC Design Circle Treviso

3098
12.6.15 21:13

Kočárek Monza Easy vs. ABC Design Circle Treviso

Maminky, prosím má někdo zkušenost a jedním z těchto kočárků. Moc se mi líbí, ale nic moc jsem o nich nenašla. Jsou odpružené? Jsem docela malinká (155cm), jak jsou vysoké? A celkově jak jste s jakýmkoliv z nich spokojeni, jestli jej máte doma.

http://www.slune-cz.cz/…-monza-easy/
http://www.slune-cz.cz/…iso-4s-2015/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Monza Monza Easy?

Přidejte zkušenost s Monza Monza Easy
Napsat příspěvek

Reakce:

12.6.15 23:52

Zdravím, sice doma žádný nemáme, ale budeme příští týden kupovat Monza Easy ;) Dnes jsme se na něj byli podívat a „osahat“ ho a mám z něj dobrý dojem. Rukojeť je teda vyšší než u současného sporťáku, ale asi je to o zvyku (já 163 cm). Odpružený podle mě není :think: Jinak je veliký nákupní koš, stříška se dá krásně prodloužit prakticky přes celý kočár a líbí se mi, že na rukojeti je držák na pití :) Složený je s jedním cudlikem během vteřiny.. Co mi vadí je, že se nedá dat rukojeť proti směru jízdy, ale to asi u zadneho kocarku tohoto typu ;) Vice info za týden :lol: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3098
14.6.15 21:16

@avatatarka Jééé, tak to já si na to info ráda počkám :-) Chceme kupovat příští měsíc. Monza je taky můj favorit, ale nic moc se o něm najít nedá a kamennou prodejnu nemám nikde v okolí :-( A podle prvního omaku, dá se dobře polohovat zádová a nožní opěrka? A jde zádová opěrka úplně do sedu? Děkuji za info. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.6.15 22:43

@carnation Právě na netu jsem o něm skoro nic nenašla.. Nevím, jak je to možné :think: Tak budu aspoň první :) Každopádně polohování zad mi přijde jednoduché, jen se posouvá takový páseček, což je pro nás fajn, protože teď u sporťáku vždycky malou vzbudím, když jí dám do lehu. Nohy jdou krásně do různých výšek ;) Předpokládám, že jde napolohovat úplně do sedu, když je to na ten pásek ;) Jsem na něj zvědavá, bude asi ve čtvrtek, tak když tak napíšu další info ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3098
16.6.15 23:22

@avatatarka Dekuji. Take jsem o nem nic moc nenasla. Spise nic, nez moc :-( Jestli budete mit i fotecku, jak v nem mate malou, budu moooooc vdecna :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.7.15 22:58

@carnation Omlouvám se za odmlku, nebyla jsem schopná kočár vyfotit :)
Jestli jste ho ještě nekoupili, tak jděte do něj. Jsem s ním moc spokojená, jen možná kolečka jsou trochu horší - zapíchávají se do nich kamínky, ale zas projedou všechno :) Kdyžtak se ptejte a přidávám fotky s malou a plným nákupním košíkem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3098
16.7.15 12:11

@avatatarka Dekuji, nakonec jsem koupila uplne jiny, ale dlouho jsem vahala. Jsem spokojena i s tim co mam, i kdyz kosik je mensi nez u monzy :-( Musim mene nakupovat :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.8.15 09:47

@carnation muzu se zeptat jaky jste nakonec vybraly? taky jsem ve fazi vybirani a porad nevim.jsem zvykla na velky nafukovaci kolecka tak se vsech tehlech malych tvrdych desim :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.8.15 10:23

Nemate nekdo ten ABC design treviso? zajimaly by me zkusenosti, nikde nejde najit recenze..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3098
24.8.15 22:50

@kleopatra86 Nakonec mam Bebe Beni Izzy a jsem maximalne spokojena. Je perfektni, nema sice nafukovaci kola, ale penove, ale vubec nedrnca a to a nim jezdim na vesnici i po polnacce. Je cely pratelny, lehky, dobre skladny, za me top :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.8.15 09:34

@carnation no ja jsem taky na vesnici…a muzete mi zmerit vysku od zeme k rukojeti? a striska jde tedy zvetsit? u sportaku to docela vyuzivam. a diky za tip, na tenhle jse zatim nenarazila a to uz par dni brouzdam… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3098
25.8.15 13:22

@kleopatra86 vyska je 103 cm a rukojet nejde nastavit. Taky jsem toto resila, mam jen 155 cm, a bala jsem se, ze to bude moc vysoko, ale je to super, zvykla jsem si rychle. Striska jde zvetsit, je to na zip, ktery ye kdyz tak rozepne a striska prodlouzi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.8.15 14:15

@carnation tak ja to zas resim kvuli opacnemu problemu aby byla dostatecne vysoko :mrgreen: skoda ze nejde nastavovat, ale jinak se mi jevi moc dobre. v tydnu jedem do prodejny tak jsem zvedava jestli ho tam budou mit, abych ho okoukla nazivo. nechapu jak maji nektere kocarky ze se striska prodlouzi a tam je sitka!!!tak co jsem videla tak tady je snad latka ze jo??uz chci bejt rozhodnuta, uz me to uprimne nebavi.me jde prave i to jezdeni na vesnici a tak po polnich cestach.tak to rikate ze je taky ok.tak uz jsem snad rozhodnuta a kdyz ho na prodejne mit nebudou tak to holt risknu pres net.diky za info ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3098
25.8.15 15:43

@kleopatra86 je tam po rozepnuti latka. Jj, mame chatu na vesnici a bezne s nim jezdime polnacku k oveckam. Samozrejme to neni jak s velkym bytelnym kocarem, ale dusi jsme s dcery jeste nevytrepali a kocar je taky porad cely :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.8.15 07:58

@carnation muzu se jeste zeptat, jak je to s brzdou? je uprostred nebo na kraji a nevadi v chuzi, nekopete do ni? v prodejne u nas ho bohuzel nemeli tak to asi risknu a objednam, ted jeste jakou barvicku :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama