Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Máte zkušenost s Monza Easy?
Přidejte zkušenost s Monza EasyOperadlo nejde dát do pravého úhlu, je mírně nakloněné, ale nepřijde mi, že by to bylo pro něj nepohodlné. Pás mezi nohama je v pohodě, co je pro mě menší mínus, tak malá plocha pro dítě na sezení. Ale já jej mám pro větší dítě, jako golfáč, takže u těch je to normální. Za mě lehoučky, skladný, velký nákupní koš, odkladací pultík super
Super, dakujem za odpoved:) Aj nas maly je uz velky (11-mesacny). Vyzera, ze si to s nim musime este raz otestovat v predajni. Bola by skoda, ak by sa mu tam prdelka nezmestila…
Tak to my máme 25 měsíců, takže se u vás prdelka určitě vleze
Ale pokud máte možnost, určitě jej omrkněte. Já ji bohužel neměla, tak jsem byla napnutá, co mi to vůbec přijde ![]()
Mame chvilicku, ale az na par drobnosti spokojenost. Zkousela jsem tam posadit 3leteho o vzrustu 4leteho klucika, protoze mi sed prisel kratky, ale v pohode si tam lebedil. Bohuzel chodim jako cap, takze ho obcas prikopnu, i kdyz mam jen 165cm. Zadova operka mohla byt vyssi, ten triletak uz by si tam nezdrimnul. Kolecka plast a aretace takova droboucka plastova soupatka, tem moc let nedavam, ale ja jsem na vse kapku ras. Trochu me irituje upinani a sundavani madla. Jde to dost z tuha a uz nekolikrat jsem si na tom vylamala nehty. Bohuzel se musi madlo sundat pri kazdem skladani, coz je u nas dost casto. Ocenuji prodlouzitelnou strisku s okenkem. Kdyz prcek usne, pretahnu boudicku a ma soukromi i v obchodaku. Doslova miluju ten obri nakupni kos. Teren vyzkousime az na jare.
Suhlasim. Madlo je projektovane skor na chlapske ruky, no ale idealny model neexistuje, tak sa musim s niektorymi nedostatkami zmierit…
Dobrý večer. Přidám se k diskusi. Také se chystám pořídit Monza Easy. Líbila by se mi barva Blue Melange, ale máme holčičku, tak se bojím aby nebyl kočárek úplně modrý. Co jsem pročítala v recenzích, tak by tato měla působit jako šedá. Takže budu ráda, za reálné fotky ![]()
Nemate nekdo ten Treviso? Nemuzu najit poradne recenze ![]()
Ahoj, my jej máme a je poměrně malý, překvapivě lehoučký, se stříškou s UV ochranou 50+, polohovatelný do lehu, vyhovuje mi i přední aretace - dvojkolo je velmi stabilní. Spojená rukojeť umožňuje snadné ovládání i jednou rukou - rozhodně super poměr cena/kvalita a pokud v něm člověk nehodlá vozit denně kilometry a tři roky v kuse, tak poslouží skvěle. My jej možná budeme prodávat, je v top stavu, zatím ho tedy necháváme, ale kdyby byl zájemce, tak asi vyrazí do světa. Máme už jen takový ten hadr na dvou tyčích a nosítko, takže s ním jezdíme už minimálně..:-) Jako mírná nevýhoda mi přijde, že s zimní fusak „čumí“ dolů…ale to je otázka co komu vyhovuje a jak pěkně tam fusak nasají (mě malej do fusaku nechce, takže kolem sebe kope a většinou to skope dolů.. Jinak skládání jedna báseň, složený lze držet za madlo a tlačit po kolečkách, nemusí se tahat
![]()
Oživuju diskuzy k monze.. holky jde do madle otvírat do stran, když potřebuju vyhodit dítě ven, tak aby se nemuslo celé to madlo vydavat? Jinak jak je na tom jízdně třeba na horších chodnících nebo cestách? Nedrncá hodně? mám golfky a to mam pocit že mi upadnou ruce.. Nejste z kočárku sedřený jako koně??
@borrasca my máme, už prodáváme
byl skvělý, i když jsme ho měli jen chvilku ![]()
Holky, prosím o radu, mám zálusk na circle treviso, ale…pro jak velké dítě myslíte že kočárek je? Mám syna 14m, je to chlapak, má 12kg a asi 80cm, dnes jsem byla v obchodě omrknout kočárek, bohužel ho tam zrovna neměli ale prodavačka(velice příjemná)me odbyla tím že by byl synovi malej, a další věc kolečka-že jsou prý všechny stejný jak na golfkach, což golfky mám a ruce se mě z kocaru trepou ještě večer:) kdo ms zkušenost-jezdí se s kočárkem dobře???byl by dost velký??? Popřípadě jestli někdo nabízí, jsem z Brna
@avatatarka Teď čtu že máte kočárek monza Easy.Chci ho pro malou 19mesicu teď pořídit. Muzu se zeptat jak zvládne zimu ve městě?