Reklama

Morčata - kam s nimi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 18:39
morčata - kam s nimi?

Ahoj, nenasel by se tu nekdo, kdo by se chtel ujmout nasich dvou 3 letych morcatek? Ikdyz toto neuznavam a vim, ze kdyz si clovek zvire poridi, ma se o nej starat az do konce, ale…clovek mini, zivot meni. A tak se stalo, ze v podstate jen pravidelne cistime klec, ale vic se jim nikdo nema cas venovat. Jsem s detma sama a v kolotoci prace, krouzku a vseho dalsiho uz nam nezbyva cas. Proste si myslim, ze u nekoho jineho by se mela lepe. Morcatka jsou z chovatleske stanice, ne ze zverimexu a jsou to 2 samicky. Nabizime samozrejme i klece (mame 2)Jsme z Prahy, ale klidne nekam dojedem. ;)

Reklama

Reakce:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2130 příspěvků 03.10.18 18:55

Zkus kontaktovat přímo tu stanici, třeba ti pomohou najít nový domov. Nebo fb skupina morcatologie, hodně lidí tam shání/inzeruje

GabiK_II
Nováček 1 příspěvek 03.10.18 21:13

chovnou stanici jsem zkousela. Zpatky je nevezmou. FB zkusim, diky

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >