Motáni hlavy dítěte

3Lu
10607
3.12.19 22:34

Motáni hlavy dítěte

Dobry vecer, prosim o radu, ci zkusenost - kdo ma…
Dcerka, 6let, si stezuje na motani hlavicky a rika ze ji tlaci ocicko. Vetsinou jedno, kdyz je unavena, obe. A porad s nimi jakoby kouli :roll:. Do dalky vidi dobre a kdyz se diva na neco z blizka, prej se ji zacne tocit hlava. Ze i kdyz si kresli nebo pise pismenka. Pritom podotykam, ze jsme byli na jare na ocnim - jen pro jistotu (to si na nic nestezovala, ale sla jsem ja, tak jsem ji take vzala) a vse bylo v poradku, pry ma dioptrie nejake hranicni, ale neni to k dalsimu reseni.
Jinak - nezhorsuje se to, rano je to vzdy lepsi, vecer horsi. A jeste povida, ze kdyz se podiva na zem na sve nohy, ze ji to prijde, ze je ma kratke. Tak ja nevim 8o… nesetkal se s tim nekdo? Hlava ji neboli, nezvraci, chodi rovne, nepada. Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
3.12.19 22:39

Já bych na to oční pro jistotu zašla. Ale řešila jsem podobný problém když jsem žila v zahraničí. Vyšetření ukázalo, že to není problém dioptrií, ale v očních svalech. Že prý každý pracuje jinak, jestli jsem to dobře pochopila. Dali mně brýle na blízko a bylo to v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
3Lu
10607
4.12.19 16:22
@Anonymní píše:
Já bych na to oční pro jistotu zašla. Ale řešila jsem podobný problém když jsem žila v zahraničí. Vyšetření ukázalo, že to není problém dioptrií, ale v očních svalech. Že prý každý pracuje jinak, jestli jsem to dobře pochopila. Dali mně brýle na blízko a bylo to v pohodě.

Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama