Sprdung od matky v restauraci

2265
1.12.19 13:11

sprdung od matky v restauraci

Nevim kam presne toto tema zaradit…vcera odpoledne jsme byli s manzelem na pozdnim obede, v restauraci probihala jakasi detska oslava rekla bych tak 15 deti a pres 30 dospelich, meli salonek, ale ten je oddeleny jen paravanem od hlavniho lokalu. a jak to tak na techto akci byva tak deti litaji, porvavaji a dospeli se bavi mezi sebou, pribehl ke me asi 4lety kluk a z kabelky mi vytahl penezenku a zacal utikat :cert: klickoval tam mezi stoly, s dotazem na stul ci ze je to dite zadna reakce, manzel se mu snazil nadbehnout, pak vlitl za ten paravan a ja mu penezenku vyskubla a dite spadlo prave na ten paravan jak jsem skubla tak letel..no v tom prisli rodice zacali na me rvat, ze jim tyram dite, kdyz rikam ze mi sebral penezenku z kabelky a nikdo se o dite nehlasil tak co jsem mela delat, na to mi bylo sdeleno, ze to by Pavlunka nikdy neudelal :cert: :cert: a ze mam zaplatit JEJICH utratu :zed: nebyla to zadna velka rana, ale to dite rvalo jak tur, pak do toho zasahli ostatni a nastesti se to uklidnilo a rodina odesla, jake bylo prekvapeni, kdy nam cisnik pri placeni prinesl jeste ucet za 1450 ze se pan s vami domluvil, ze to zaplatite :nevim: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3127
1.12.19 13:13

:P Nekecej, zes to zaplatila! :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1787
1.12.19 13:14

:cert: to je jak z hororu nebo blbého filmu. Nic bych neplatila a řekla, že si to milý pan asi vymyslel, protože ho vůbec neznam. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12746
1.12.19 13:14

Nic bych nezaplatila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
1.12.19 13:15

No to je ale slusna hovadina ne? to bych timhle stylem nemusela v restauraci platit nikdy..vzdy bych rekla, ze jsem se domluvila s tim a tim, ze zaplati…predpokladam, ze jste neplatili a jesli je to fakt realny pribeh tak dite bylo zmetek tezkeho kalibru, presne jako jeho rodice…a je mi z toho zle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3522

A zaplatila jsi to? 8o To bych v zadnem pripade neudelala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
874

Tak jen doufám, žes to nezaplatila. :cert: :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10386
1.12.19 13:16

@Peggy54 Ještě řekni, že jsi to zaplatila a já spadnu ze židle 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
309
1.12.19 13:16

To je hrozný, já bych se asi neudržela.
A neplatila bych to, každý by mohl říct číšníkovi,,támhleti vzdadu řekli že to za nás zaplatí”
Neuvěřítelný, přitom museli vidět, proč to dítě spadlo -protože mělo v ruce tvojí peněženku!
Nezažila jsem to ale za Tebe jsem teď vytočená :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.19 13:17

@Peggy54

A proc jako? Nic neplat a pokud mit kecy rekli ze zevolas socialku.

• Citovat
  • Nahlásit
6019

A zaplatila jsi? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325

8o 8o 8o To jako fakt? Já bych fakošovi ještě jednu vyšila nejspíš. A rozhodně bych nic neplatila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5737
1.12.19 13:18

Chápu že jsi naštvaná, platit škodu za cizí dítě by se mi vůbec nechtělo.. Kluk byl pěkně oprsklej, ale proč jste ho tak nahaneli, kam by asi s tou peněženkou utekl? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Micky174
1.12.19 13:18

Si delas prdel? Proste zdrhli bez placeni :cert: i kdybys decko prizabila, jidlo za ne fakt neplat.

• Citovat
  • Nahlásit
5325
1.12.19 13:19
@Alušáček píše:
Chápu že jsi naštvaná, platit škodu za cizí dítě by se mi vůbec nechtělo.. Kluk byl pěkně oprsklej, ale proč jste ho tak nahaneli, kam by asi s tou peněženkou utekl? :lol:

No to je asi jedno, prostě z principu bych po něm šla a asi bych mu vrazila facana, sakra to se dělá? :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat