Zkušenosti s Mothiliem na reflux u dětí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kikii
Zasloužilá kecalka 812 příspěvků 24.07.18 15:21
Mothilium zkušenosti

Ahoj holky, chci se zeptat máte některá zkušenost s Motiliem na reflux u dětí? Všude čtu jen o Helicidu. Děkuji.

Příspěvek upraven 24.07.18 v 16:57

Přečtěte si článek: Reflux u kojenců: Proč miminka ublinkávají?

Reakce:

hapolda
Ukecaná baba ;) 1031 příspěvků 24.07.18 16:44

Neni to to stejny? :think:

Kikii
Zasloužilá kecalka 812 příspěvků 24.07.18 16:56

@hapolda To ja prave netusim?

hapolda
Ukecaná baba ;) 1031 příspěvků 24.07.18 17:04

@Kikii stejny to neni, to uz jsem pogooglovala, co jsem ale precetla jen tak zbezne, na reflux by mohlo fungovat, budes muset vyzkouset, kazdymu pomuze neco jinyho

Kikii
Zasloužilá kecalka 812 příspěvků 24.07.18 17:08

@hapolda Dekuji za odpoved, spise se bojim nezadoucich ucinku proto se ptam zda nema nekdo zkusenost. Dostala jsem to dnes pro dcerku, ma tichy reflux a neustale zanety dychacich cest z refluxu.

Heivka
Závislačka 3200 příspěvků 24.07.18 17:35

@Kikii A zkoušela jste Sirup Gastrotuss? Mému synovi moc pomohl a teď ho dávám i 14denní dcerce. U obou se reflux neprojevuje zvracením ale bolestí a kyselým dechem. Synka to přešlo kolem 8 měsíce.

Kikii
Zasloužilá kecalka 812 příspěvků 24.07.18 17:50

@Heivka zkousime ho uz mesic, presne jak pises, blinkne jen trosku, nezvraci moc, ale poskozuje ji to jicen a ma z toho zahleneny krk a nemuze pit mleko, no zacarovany kruh :zed:

Heivka
Závislačka 3200 příspěvků 25.07.18 08:37

@Kikii Tak u nás zabral jako zázrak (dokonce ho užívá i mamka, které reflux vzniknul po lécích a běžné léky jí nepomohly) ještě di zkuste pohrát s dávkováním, syn byl hodně velký, tak jsem mu dávala o 2ml víc aby to zabralo, těch 5ml co bylo v návodu mu nestačilo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Matěj von Osečany a život na zámku: Kozy jim přerůstají přes hlavu!

Zámecký pán Matěj Stropnický si na svou usedlost nedávno pořídil také... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >