Reklama

Zkušenosti s Mothiliem na reflux u dětí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kikii
Zasloužilá kecalka 790 příspěvků 24.07.18 15:21
Mothilium zkušenosti

Ahoj holky, chci se zeptat máte některá zkušenost s Motiliem na reflux u dětí? Všude čtu jen o Helicidu. Děkuji.

Příspěvek upraven 24.07.18 v 16:57

Přečtěte si článek: Reflux u kojenců: Proč miminka ublinkávají?

Reklama

Reakce:

hapolda
Zasloužilá kecalka 932 příspěvků 24.07.18 16:44

Neni to to stejny? :think:

Kikii
Zasloužilá kecalka 790 příspěvků 24.07.18 16:56

@hapolda To ja prave netusim?

hapolda
Zasloužilá kecalka 932 příspěvků 24.07.18 17:04

@Kikii stejny to neni, to uz jsem pogooglovala, co jsem ale precetla jen tak zbezne, na reflux by mohlo fungovat, budes muset vyzkouset, kazdymu pomuze neco jinyho

Kikii
Zasloužilá kecalka 790 příspěvků 24.07.18 17:08

@hapolda Dekuji za odpoved, spise se bojim nezadoucich ucinku proto se ptam zda nema nekdo zkusenost. Dostala jsem to dnes pro dcerku, ma tichy reflux a neustale zanety dychacich cest z refluxu.

Heivka
Závislačka 2969 příspěvků 24.07.18 17:35

@Kikii A zkoušela jste Sirup Gastrotuss? Mému synovi moc pomohl a teď ho dávám i 14denní dcerce. U obou se reflux neprojevuje zvracením ale bolestí a kyselým dechem. Synka to přešlo kolem 8 měsíce.

Kikii
Zasloužilá kecalka 790 příspěvků 24.07.18 17:50

@Heivka zkousime ho uz mesic, presne jak pises, blinkne jen trosku, nezvraci moc, ale poskozuje ji to jicen a ma z toho zahleneny krk a nemuze pit mleko, no zacarovany kruh :zed:

Heivka
Závislačka 2969 příspěvků 25.07.18 08:37

@Kikii Tak u nás zabral jako zázrak (dokonce ho užívá i mamka, které reflux vzniknul po lécích a běžné léky jí nepomohly) ještě di zkuste pohrát s dávkováním, syn byl hodně velký, tak jsem mu dávala o 2ml víc aby to zabralo, těch 5ml co bylo v návodu mu nestačilo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama