Možné těhotenství s Jaydess

Anonymní
28.7.21 22:02

Možné těhotenství s Jaydess

Ahoj,
nejdřív se omlouvám za anonymitu, ale nechci, aby o tom nikdo věděl.
Chtěla jsem se zeptat, zda má někdo podobnou zkušenost jako já.
Mám hormonální tělísko Jaydess víc než rok, ze začátku to chvíli trvalo než se mi menstruace srovnala. Měla jsem jí pravidelnou až do tohoto měsíce. Před týdnem jsem dobrala antibiotika a menstruace mi mešká už 9 dní, což se mi zatím nestalo. Občas mě bolí břicho a záda jako bych to měla dostat, ale nic. Jeden den jsem lehoulince špinila, ale jinak nic. Stalo se někomu z vás, že to bylo těhotenství a nebo se jen rozházely hormony vlivem antibiotik?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25332
28.7.21 22:09

Test sis dělala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4403
28.7.21 22:13

Udělej si test. Jinak antibiotika mohou samozřejmě udělat neplechu. U HA platí, že pokud bereš antibiotika máš používat jinou formu ochrany, protože snižují její účinnost. Nemám však zkušenost s tělískem a vlivu antibiotik na něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10769
28.7.21 22:48

Udělej si test :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6664
28.7.21 22:59
@Martha03 píše:
Nemám však zkušenost s tělískem a vlivu antibiotik na něj.

Antibiotika nemají na hormonální tělísko žádný vliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
242
29.7.21 13:06

Měla jsem Jaydess tři roky a toto se mi nestalo, MS jsem měla normálně pravidelnou. Moje kamarádka má už druhou Jaydess a když jsme se o tom bavily, tak taky neříkala nic takového, ale žádná antikoncepce má nějakou (i když v případě tělíska malinkatou) míru selhání, tak bych raději skočila pro těhotenský test a kdyby byl negativní a MS nikde, tak bych raději brnkla na gyndu. Držím palce, ať to dobře dopadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6664
29.7.21 14:27

Já s Mirenou menstruaci nemám, jen občas trošku špinění nebo dlouho ani to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20129
30.7.21 13:18

Udělej test ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.21 21:12

Holky, test jsem dělala po deseti dnech od očekávané menstruace a byl negativní. Dnes je to 22. den zpoždění a stále nic. Občas mě pobolívá podbřišek jako bych to měla dostat, ale jinak nic. Zkusím ještě v týdnu testnout a uvidím. Třeba mi jen ta mrcha vymizela. :D

• Citovat
  • Nahlásit
242
10.8.21 21:22
@Anonymní píše:
Holky, test jsem dělala po deseti dnech od očekávané menstruace a byl negativní. Dnes je to 22. den zpoždění a stále nic. Občas mě pobolívá podbřišek jako bych to měla dostat, ale jinak nic. Zkusím ještě v týdnu testnout a uvidím. Třeba mi jen ta mrcha vymizela. :D

Mohla vymizet a prý se to i stává, což jsem se nedávno dozvěděla. To bude v pořádku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat