Možné těhotenství nebo jiný problém?

Anonymní
10.10.20 18:42

Možné těhotenství,nebo jiný problém?

Ahoj. Mám dotaz. 4.9.2020 jsem měla poslední MS cyklus mám 28-29. Dnes mám již 8 dní zpoždění, nikdy jsem zpoždění neměla přišla vždy spíš o den dříve. Prsa mám citlivá a těžká. Na bradavkách se mi udělali takové spíš bílé pupínky. A občas mě píchne na pravé i levé straně podbříšku, ale od včerejška mě tam píchá víc..Těhotenský test jsem si dělala od Dr. Maxe Pregnancy včera a byl negativní. Gynekoložce jsem volala ve čtvrtek ta mi řekla ať test udělám i v pondělí a zavolám jí. Myslíte že mohu být těhotná, nebo se spíš jedná o nějáký gynekologický problém? Děkuji za případné rady a zkušenosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
288
10.10.20 18:51

Může to být cokoli, cysta, změna počasí, stres apod. Těhotenství také, ale jestli máš 8 dní zpoždění tak bych se k tomu moc nepřikláněla, na testu by to už bylo vidět. Vyjímky jsou, ale fakt málo. 8 dní už je dost. Zkus ten test v pondělí, když bude negativní zajdi k dr. Můžeš mít i zánět o kterém ani nevíš, taky jsem to tak jednou měla a zpoždění jsem měla 17 dní. Nakonec to byl zánět o kterém jsem neměla ani páru. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13560
10.10.20 18:52

Nepises ze by byl sex, ale všeobecně tělo není stroj, ne vzdy je vše přesně na dny. Poslechni doktorku a dej na její radu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.10.20 19:02

Sex byl i v době uvulace.

• Citovat
  • Nahlásit
861
10.10.20 19:46

Doporučila bych ti koupit i Mamatest. Já měla s těmi testy od dr.maxe špatnou zkušenost, že byly pořád falešně negativní, zatímco mamatest úplně jasně pozitivní.
Pro jistotu si ale udělej ten samý test (abys mohla porovnávat) a k tomu vyzkoušej i ten druhý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3420
10.10.20 19:57

K těhotenství bych se moc neupínala, myslím, že při týdenním zpoždění by byl pozitivní jakýkoliv test. Uvidíš v pondělí…
Ms mám poměrně pravidelnou, ale zažila jsem, že se o týden zpozdila. Může se to stát. Každopádně pokud bude i v pondělí test negativní a ms se nedostaví, asi to bude chtít konzultaci s dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.10.20 20:50

Děkuji za rady, zkusím koupit tedy ten Mamatest a v pondělí si ho udělám. A co myslíte, že jsou ty pupínky na bradavkách?

• Citovat
  • Nahlásit
12.10.20 09:44

Prosim o názor

Dobrý den jsem tu nova a chtela bych vas poprosit o pomoc o nazor predem dekuji. Jsem 24dc mam bolesti v podbrisku taky mne pobolivaji vajecniky a mam trochu bolavé prsa. TT negativní. Myslite ze mohu byt tehotna? Dekuji moc za názory

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
12.10.20 10:17

Tehotenství ??přiznaky nebo ne ?

Ahoj ženy,

Prosím také o radu..mam dlouhy cyklus 33 nekdy i 35 dni, 24DC az 27DC jsem začala špinit první den jen hnedy vytok pak se to rozjelo treba na jednu vlozku za den a to jsem si myslela ze se mi rozbehl driv menses ale treti den uz jen lehke spineni a od ty doby nic..den poté mi zacalo být nevolno..zaludek na vodě, prez noc nemuzu spát a pred den samozrejme unava ale co se tyce prsou ani tuk vubec nic.
V pátek jsem si odpo delala test a negativni 5 dni pred ms.
Tak otestuji jeste po vynechani nejmene 3 dní at nejsem zklamana.
Momentalne zadny priznaky mensezu jen bíly nebo prohledný vytok.
Co myslite mohlo by to být tehu?
Děkujuuu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
861
12.10.20 13:35

@Anonym 01 To ti nikdo neřekne s jistotou, ale těhotenství to být může. Ale taky nemusí. Testovat takhle brzo nemá moc smysl, opravdu bych počkala až budeš mít tak 3-4 dny „zpoždění.“
A nebo už to doopravdy byl menses a nyní ti začal nový cyklus a ovulace.
Ono když už se objeví takové příznaky jako je únava a nevolnost, tak už testy bývají alespoň slabě pozitivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
861
12.10.20 14:20

@Elenagilbert Nemáme věštecké koule. Může to být obyčejné PMS. Testuj až pár dnů po vynechání MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
12.10.20 14:34

Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.10.20 15:02

@LilyJane dekuji za nazor zkusim později testovat dekuji

• Citovat